swietokrzyskie.info

Niedziela, 18 kwietnia 2021, Do końca roku 257 dni Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Wiadomosci

Bartosz Tomala wywalczył Wicemistrzostwo Polski w zapasach

Dodane: Marta Data: 2020-12-03 11:20:55 (czytane: 5693)  Wersja do druku

W miniony weekend to jest 27-29 listopada 2020 roku w Zgierzu odbyły się IX Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Solidną dawkę emocji zaserwowała nam najmłodsza grupa wiekowa sztuki zapaśniczej (roczniki 2006 - 2008).

Do Zgierza przyjechało 242 zawodników reprezentujących 65 klubów z całej Polski. Miejski Klub Sportowy CZARNI Połaniec reprezentowało 4 zawodników, spośród których świetnie zaprezentował się BARTOSZ TOMALA.

Zobacz

Zawodnik w kategorii wagowej do 62 kg wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski na rok 2020. Przeciwnikiem w walce finałowej zawodnika z Połańca okazał się jak na tak młody wiek utytułowany zawodnik LKS Mazowsze Teresin Bartłomiej Nowakowski. Zawodnik potwierdził, że jest najlepszym zapaśnikiem kat do 62 kg w kraju. W sumie to już jego 6 medal MP młodzików (trzy lata z rzędu wygrywał w stylu klasycznym, a dwa medale złote i jeden srebrny w stylu wolnym).

Zobacz

Śmiało można powiedzieć że finały i półfinały rozgrywane w niedzielę zachwyciły nawet tych najbardziej wybrednych miłośników i sympatyków zapasów, ponieważ poziom wyszkolenia technicznego jaki prezentowali podczas mistrzostw młodzicy zadziwiał i odzwierciedlał solidną pracę i przygotowanie w klubach.

Zobacz

Ponadto w barwach Połańca na tych Mistrzostwach wystąpili i kolejno miejsca zajęli: w kategorii wagowej do 38 kg Jakub Szkwarek, który wywalczał 17 lokatę, w kategorii wagowej do 57 kg oraz Bartosz Dusza, który wywalczył 22 lokatę. Trenerem w/w zawodników jest Tadeusz Szkwarek. Natomiast w kategorii 48 kg walczył Mateusz Śmieszek, który zajął 25 lokatę. Trenerem Mateusza jest Wiktor Skrobacz.

Zobacz

Mistrzostwa przechodzą do historii i w tym miejscu należą się słowa uznania organizatorom za perfekcyjnie przygotowanie i przeprowadzenie zawodów.

Gratulujemy!

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

-Anthony Avelar (2021-03-25 01:26:09)

Hello,

BestLocalData.com has a special package you get any group of databases for $49 or $249 for all 16 databases and unlimited emails for a year(Domain, IP, Dashboard included).

You can purchase it on BestLocalData.com and see samples if you are interested.

-Libby Carnarvon (2021-02-23 13:17:53)

Do you need more clients?

We have amazing databases starting at $9.99 until the end of the Month!

Visit us at StarDataGroup.com

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry