swietokrzyskie.info


Czwartek, 23 maja 2024, Do końca roku 222 dni Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Wiadomosci

Spotkanie Wigilijne PO w Busku-Zdroju. Życzenia dla mieszkańców naszego regionu (foto/video)

Dodane: Marta Data: 2023-12-24 13:54:22 (czytane: 13713)  Wersja do druku

Członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej spotkali się na Wigilii w Hotelu Gromada w Busku-Zdroju. Liderzy lokalnych struktur złożyli świąteczne życzenia mieszkańcom Ponidzia.

Spotkanie rozpoczął szef struktur PO w powiecie buskim, Andrzej Zoch, który serdecznie powitał uczestników. Wśród gości znaleźli się m.in. Artur Gierada - Poseł na Sejm RP, Przewodniczący regionu, Adam Bodzioch - burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Wojciech Zwierzchowski - dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Jędrzejowie, Rafał Kański - szef struktur kazimierskich, Krzysztof Zwierzchowski - przedstawiciel Nowej Generacji, oraz liczni członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej z Buska-Zdroju, m.in. Agnieszka Adach, Dorota Satora, Andrzej Bydłosz.

 Zobacz

Podczas spotkania, Artur Gierada, Przewodniczący regionu, złożył serdeczne życzenia świąteczne mieszkańcom Ponidzia. Przewodniczący Gierada podkreślił, że czas Świąt Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby ludzie, niezależnie od poglądów politycznych, zasiedli razem przy Wigilijnym stole i wspólnie celebrowali ten wyjątkowy czas.

"Musimy pamiętać, że czas Świąt Bożego Narodzenia to najlepszy moment, abyśmy razem, rodzinnie siedli przy Wigilijnym stole, nie zważając na nasze różnice polityczne. Niech ten dzień będzie dniem pojednania" - powiedział Gierada.

Po tych słowach, Przewodniczący regionu wyraził nadzieję, że wszelkie negatywne emocje zostaną odłożone na bok, a Polacy uwierzą, że Polska może być jedna. Zachęcił również do tego, aby okres świąteczny był czasem pojednania i refleksji.

Zobacz

 

W trakcie spotkania członkowie Platformy Obywatelskiej złożyli również serdeczne życzenia świąteczne dla mieszkańców Ponidzia.

Więcej informacji w materiale video Telewizji internetowej Ponidzie.TV

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (8)
     

Do Bb (2023-12-27 18:12:58)

No właśnie banda kaczyńskiego dostała szansę, i to dwa razy. I co? A to, że jednak społeczeństwo woli Tuska i Hołownię niż te poprzednie wynalazki.

Ps. Szanuj siebie i o innych wyrażaj się kulturalnie. Nikt o twoim idolu nie pisze uj na kaczych łapach.

do Bb: (2023-12-27 17:42:03)

ale zdemolowali ci mózgownicę: miesięcznic to nawet nie organizowali w stalinowskiej Rosji po śmierci Lenina, w Korei Północnej po śmierci Kim Ir Sena, a nawet w Chinach po śmierci Mao Tse Tunga. W końcu po przegranych wyborach PIS powinien być uprawniony ustawowo do reasumpcji wyborów tak jak to czyniła kobieta będąca marszałkiem Sejmu. Jak chcesz żyć zgodnie z poglądami Breżniewa z Żoliborza to na Białoruś albo Ukrainę.

Bb (2023-12-26 12:01:13)

Strasznie krótką pamięć macie obrońcy ryżego. Taki dobry to czemuż go nie wybraliście w 2015 roku na kolejną kadencję?? Strasznie krótka pamięć

Edgar (2023-12-25 22:55:59)

A gdzie Wigilia szalikowców? Nie było nic ?

do Dominiki: (2023-12-25 22:27:29)

nie dziw się prawdziwemu, katolickiemu pisiorowi, cytując Sienkiewicza: na piersi krzyż, a w sercu nienawiść, przywrócić ciemnogrodowi pańszczyznę i całowanie wielebnych po łapach. Dobrze powiedział w 1940 roku niejaki Adolf, że Polacy nigdy nic nie osiągną bo mają tak zdemolowane mózgownice przez kościół rzymsko - katolicki.

(2023-12-25 10:12:46)

Super

Dominika (2023-12-25 10:04:40)

Oho prawdziwy, katolicki pisior.
Święta Bożego Narodzenia, a jad z pyska cieknie.

Für Deutschland (2023-12-25 08:34:18)

Od platfusow nie potrzebuje życzeń. Tak samo one szczere jak ich intencje o tym że robią wszystko dla Polski. Won razem z pachołkiem Brukseli i Berlina

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2024-05-25, godz: 19:00

  'Nasza Basia Kochana' na Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona

  W sobotę, 25 maja o godzinie 19:00, w ramach 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina” odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu "Nasza Basia Kochana".  Wróć do góry