swietokrzyskie.info

Niedziela, 21 kwietnia 2024, Do końca roku 254 dni Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Wiadomosci

Decydujące starcie o awans: Kazimierza Wielka kontra Łańcut - Transmisja LIVE

Dodane: Marta Data: 2024-02-24 13:30:50 (czytane: 5424)  Wersja do druku

Już w nadchodzącą niedzielę, 25 lutego o godzinie 19:45, na Hali Sportowej w Kazimierzy Wielkiej rozegrany zostanie mecz, który może zdecydować o awansie do I Polskiej Ligi Futsalu. KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka zmierzy się z drużyną Futsal Club Sport Południe Łańcut.

Drużyna z Łańcuta przygotowuje się do ostatniego, ale kluczowego wyjazdu w tym sezonie. Na ich Fanpage'u czytamy hasło: "Poskromić Lwa w jego jaskini". To jasny sygnał, że zespół jest gotów na trudne wyzwanie, jakim jest starcie z liderem ligi.

KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka od pewnego czasu utrzymuje się na pozycji lidera, zdobywając imponujący bilans 7 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki. Jedyną drużyną, która zdołała dwukrotnie odebrać im punkty, była Zaremba Transport Futsal Pińczów. Ostatni mecz, który rozegrali zawodnicy z Kazimierzy zakończył się ich zwycięstwem 3:6 na wyjeździe przeciwko zespołowi Tech-Project Futsal Team Jarosław.

Futsal Club Sport Południe Łańcut, po imponującej serii trwającej ponad dwa miesiące, włączył się do walki o awans do I Polskiej Ligi Futsalu. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli z bilansem 6 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki. Ostatni triumf na własnym boisku nad zespołem z Pińczowa zakończył się wynikiem 13:6.

Obie drużyny już miały okazję zmierzyć się ze sobą na początku grudnia, gdzie drużyna z Kazimierzy Wielkiej wyszła zwycięsko, kończąc mecz wynikiem 2:5 w hali MOSiR Łańcut. Teraz, Futsal Club Sport Południe Łańcut ma szansę na rewanż i udowodnienie, że od tamtej pory wiele się zmieniło.

Jednak emocje nie dotyczą tylko samego meczu. Dla KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka to szansa na zapewnienie sobie awansu do I Polskiej Ligi Futsalu, co czyni to spotkanie jeszcze bardziej elektryzującym. Czy Łańcut zdoła poskromić lwa w jego jaskini? Odpowiedź poznają kibice już w najbliższą niedzielę.

Telewizja internetowa Ponidzie.TV wraz z Klubem KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka zapraszają do obejrzenia transmisji LIVE z meczu.

/red/

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2024-05-25, godz:

  16. Festiwal im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych do udziału w 16. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina". W tym roku wystąpią: 'Nasza Basia Kochana', Mika Urbaniak , Victor Davies i Urszula Dudziak.  Wróć do góry