swietokrzyskie.info

Sobota, 26 listopada 2022, Do końca roku 35 dni Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

Strona główna > Katalog Firm >

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15
28-100 Busko-Zdrój
tel. 791 975 130, 600 089 086
Powiat: buski

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, bazy zabiegowo-leczniczej, gastronomicznej i kosmetyczno-fryzjerskiej.,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Wybierz Apartament na Bajkowej!

   
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój.
 
Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament o powierzchni 30 m2 z balkonem, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, bazy zabiegowo-leczniczej, gastronomicznej i kosmetyczno-fryzjerskiej. Lokalizacja mieszkania stanowi doskonałe miejsce dla ludzi ceniących spokój i wypoczynek.

 

bajkowa001.jpg


Mieszkanie przeznaczone jest przede wszystkim na pobyty lecznicze, wypoczynkowe, biznesowe jak i na pobyty weekendowe dla dwóch ewentualnie trzech osób.

Dodatkowym atutem oferowanego apartamentu, zwłaszcza dla kuracjuszy przyjeżdżających na turnusy lecznicze, jest dwuosobowe łóżko wyposażone w materac kokosowy i zdrowotną pościeli Medical, wspomagające leczenie, łagodzące przebieg chorób i dolegliwości takich jak: choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, dolegliwości reumatyczne, nerwobóle, bóle pourazowe, zaburzenia termoregulacji, idealne dla alergików (WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W).

 

bajkowa002.jpgW skład mieszkania wchodzą pokój dzienny z kuchnią, aneksem sypialnianym i łazienką, a jego wyposażenie stanowią;


Możliwość wystawienia faktury VAT.

APARTAMENT NA BAJKOWEJ
ul. Bajkowa 7/15
Telefon: 791 975 130, 600 089 086
mail: apartamentbajkowy@onet.pl


Galeria zdjec


Odslon: 698467
Data ostatniej weryfikacji: 2018-04-05


Wróć do góry