swietokrzyskie.info

Niedziela, 21 kwietnia 2024, Do końca roku 255 dni Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Wiadomosci

XIII Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej - (foto)

Dodane: Marta Data: 2024-03-11 16:10:36 (czytane: 10788)  Wersja do druku

W sobotę, 9 marca, Złota stała się areną intensywnych sportowych emocji podczas XIII Ogólnopolskiego Turnieju w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło liczne grono widzów, gotowych na fascynującą mieszankę rywalizacji sportowej i artystycznych talentów.

Podczas tego sportowego święta nie tylko śledzono rywalizację sportową, ale także miłośnicy widowisk mogli delektować się niesamowitymi pokazami gimnastycznymi i akrobatycznymi w wykonaniu utalentowanych sportowców i artystów.

 Zobacz

Zobacz

Daniel Barański, utalentowany gimnastyk i akrobata, finalista programu "Ninja Warrior Polska", oraz Agnieszka Marczak, finalistka "Mam Talent", wzbogacili widowisko o niezwykłe elementy taneczne i akrobatyczne, prezentując swoje imponujące umiejętności.

Na scenie zjawili się również Jadwiga Krowiak, utalentowana artystka cyrkowa i tancerka akrobatyki, finalistka "Mam Talent", oraz Marcin Trzepizur, wszechstronny tancerz Break Dance i akrobata, demonstrując niezwykłe zdolności artystyczne. Oliwia Prędki, wielokrotna mistrzyni Polski w Pole Dance, również zachwyciła publiczność swoim niezrównanym talentem.

 Zobacz

Zobacz

XIII Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej stał się wyjątkową okazją do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze sportowej rywalizacji i artystycznego talentu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tego niezapomnianego wydarzenia, a także zapewniamy, że było to niezwykłe przeżycie dla całej rodziny!

Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z wydarzenia.

Zdjęcia: Krzysztof Kuza

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2024-04-18, godz:

  Terminarz Kina 'Zdrój'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.  Wróć do góry