swietokrzyskie.info


Niedziela, 21 kwietnia 2024, Do końca roku 254 dni Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Teatr Ciut Frapujący charytatywnie

Dodane: Marta Data: 2024-02-27 09:47:01 (czytane: 2651)  Wersja do druku

Zapraszamy serdecznie na charytatywny spektakl pt. "Narty Ojca Świętego", który odbędzie się 1 marca o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. W trakcie przedstawienia prowadzona będzie zbiórka na rzecz Mikołaja Murdzka, ciężko chorego chłopca z Chmielnika.

 Zobacz

Teatr Ciut Frapujący w właściwy sobie lekki sposób zaprasza na spektakl z nielekkim przesłaniem a szczytnym celem:

"Bardzo modna ostatnio zeroemisyjność nie jest niczym nowym dla TCF. Od ponad dwóch dekad ta manufaktura prowadząca działalność usługową w zakresie dostarczania rozrywki, wzruszeń, refleksji jest napędzana najczystszą formą energii – satysfakcją i sympatią Publiczności. I nie ma znaczenia, czy spotykamy się na jednej z pierwszych prób, wychodzimy z przejęciem i mobilizacją na premierę, czy gramy po raz kolejny odkrywając w tekście ciągle nowe znaczenia i zabarwienia emocjonalne. Jesteśmy nieodmiennie tak samo głodni Waszej akceptacji.

Grane aktualnie „Narty Ojca Świętego” używając kolokwializmu „weszły” wyjątkowo – mamy za sobą występy w Pińczowie, Busku-Zdroju, Sławkowie, Jędrzejowie, Kielcach, Staszowie, Krakowie, a przecież na tym nie koniec.

Cieszymy się tym powodzeniem nieadekwatnie do wieku, świadomość powodzenia sztuki uskrzydla, daje wiatru w żagle. Skoro więc Zespół jest w szwungu, a Publiczność to docenia, postanowiliśmy wrócić z tym tytułem na deski PSCK i wystąpić charytatywnie. W piątek 1 marca o godzinie 18.00 na naszej macierzystej scenie zagramy dla chłopca z Chmielnika.

Mikołaj Murdzek to dziecko wyjątkowo doświadczone przez los, którego bliscy mimo starań nie są w stanie zapewnić mu wszystkiego, co mogłoby wpłynąć na poprawę jakości jego funkcjonowania. Przed spektaklem i po całym wydarzeniu wolontariusze z Fundacji Promyk Uśmiechu będą zbierać datki dla Mikołaja https://www.siepomaga.pl/mikolaj-murdzek

Oczywiście wiemy, że wielu spośród Was „Narty…” już widziało, ale:
po pierwsze- może ktoś miał wtedy różne_ważne_sprawy i musiał wyjechać do –powiedzmy- Radogoszczy?
po wtóre – może byliście, ale znacie kogoś, kto nie miał okazji i nadarza się okazja na wyjście w duecie?
po trzecie- z pewnością wiele scen odbierzecie inaczej, zobaczycie, jak nośny i niejednoznaczny to tekst.

A pomijając wszystkie racjonalne argumenty- czy nie jest wartością samą w sobie łączenie szlachetnego gestu pomocy z dostarczeniem sobie satysfakcji? A że ją będziecie mieli, nieskromnie gwarantujemy.

Zapraszamy na charytatywne "Narty Ojca Świętego" już 1 marca o 18:00 do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Darmowe wejściówki dostępne do odbioru od poniedziałku 19 lutego 2024 r. w kasie PSCK.

Źródło: Teatr Ciut Frapujący

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2024-04-18, godz:

  Terminarz Kina 'Zdrój'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.  Wróć do góry