Piątek, 26 kwietnia 2024, Do końca roku 249 dni Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Dominika Pawełczyk z UKS 'Miłek Wiślica' Mistrzynią Europy w bilardzie!

Dodane: Marta Data: 2021-08-12 11:00:03 (czytane: 13663)  Wersja do druku

Mistrzostwa Europy w bilardzie, które odbyły się w dniach 1-8 sierpnia 2021r. w Słowenii były bardzo udane dla polskiej reprezentacji. Łącznie zawodnicy z Polski wywalczyli 12 medali w tym 4 złote i wygrali klasyfikację medalową Mistrzostw.

Zobacz

Dużym sukcesem może pochwalić się Dominika Pawełczyk z UKS "Miłek Wiślica", która zdobyła tytuł  Mistrzyni Europy. Z grona 24 zawodniczek, mistrzyń swoich krajów Dominika okazała się najlepszą. W finale odmiany 9 bil pochodząca z Łatanic Dominika Pawełczyk pokonała Rosjankę Aleksandrę Gulejkową 6:1. Trenerem Dominiki jest Szczepan Sekuła.

Zobacz

Dzięki zwycięstwu w Słowenii Dominika wywalczyła kwalifikację na Mistrzostwa Świata Juniorek, które odbędą się w październiku w Austrii.

Przypomnijmy, że nominacja Dominiki na Mistrzostwa Europy to efekt znakomitych wyników uzyskanych na Mistrzostwach Polski Juniorek i Kobiet oraz bardzo wysokich pozycji w rankingach Polski Juniorów i Kobiet. Dominika jest 5- krotną Mistrzynią Polski Juniorek i wice- mistrzynią Polski Kobiet.