swietokrzyskie.info

Niedziela, 23 lutego 2020, Do końca roku 312 dni Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Wiadomosci

Na widok policjantów odrzucił zawiniątko

Dodane: Marta Data: 2019-08-16 20:51:55 (czytane: 2986)  Wersja do druku

W czwartek po południu stopniccy policjanci zatrzymali 20 – letniego mieszkańca gminy Pacanów. Podczas patrolowania ulic Pacanowa, mundurowi zaważyli jak nastolatek na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać.

Gdy policjanci byli coraz bliżej, ten odrzucił na bok zawiniątko trzymane w ręce. Jak się okazało wewnątrz był susz marihuany. Ustawodawca za posiadanie środków odurzających przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stopnicy pełnili  służbę patrolową na terenie Pacanowa. W pewnej chwili zauważyli nastolatka, który na widok policyjnego radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Mundurowi postanowili wylegitymować go i ustalić przyczynę jego zachowania. Kiedy policjanci byli coraz bliżej, nastolatek odrzucił na bok zawiniątko trzymane w ręce. Jak się okazało, wewnątrz był susz roślinny wyglądem i zapachem przypominający marihuanę. 20 – letni mieszkaniec gminy Pacanów został zatrzymany. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczony susz w ilości jednej porcji to marihuana. Po wykonaniu wszystkich czynności, nastolatek został zwolniony.      

Za posiadanie środków odurzających ustawodawca przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.  

źródło: KPP Busko-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

do ostatnich dwóch wpisów; janek (2019-08-21 16:06:11)

Tak, napisałem do biura tego, który miał usprawnić i "pogonić urzędasów(prokuratorów i sędziów)" do uczciwej pracy, czyli tego z "gwoździem programu" jaki pokazywał w pisowskiej TV. zbigniewa ziobry. na odpowiedź czekałem od drugiego lutego do pełni lata tego roku.Podobno odpowiedź musi być wykonana w ciągu trzydziestu dni. Oczywiście nie widzą naruszenia przepisów i rozpoczęcia dochodzenia w sprawie. Jak widzicie sąd nie jest dla zwykłych obywateli w podeszłym wieku. Wymiar (nie)sprawiedliwości obejmuje wszystkich, prócz tych, którzy mają rację i po sprawiedliwość idą do sądu. To jest ostatni gwóźdź w trumnie jaki dobijają polskie sądy w polskich sądach. To jest kpina z prawa. Jak więc widzicie, sądy pracują na korzyść urzędniczych pachołków danej władzy... Mam prośbę, zaraz odbędą się wybory. Ja nie jestem przynależny do żadnej politycznej bandy; ani kociarza, ani komucha, ani platformianych kłamczuchów, czy też tych, którzy podobno popierają rolników fałszywych obrońców z PSL. To są "polytyczni"(celowo) biznesmeni.Piso-wi należy się prztyczek w nas, aby zajęli się wreszcie ludźmi starymi, starym komuchom należy powiedzieć stanowcze won, kłamczuchom z platformy nie dajmy wiary, działaczom z Psl-u niech się wezmą za pracę w polu. PROSZĘ was, na kogo mam więc głosować, aby to gówno, które obecnie istnieje nie rozprzestrzeniało się na całą MOJĄ OJCZYZNĘ.Pozdrawiam wszystkich uczciwych.

Do janka (2019-08-20 22:27:56)

Jeżeli jesteś pewny swojej racji,to organa sprawiedliwości nie kończą się na Busku.Zainteresuj swoją sprawa wyższe szczeble nadzorujące Buskich nieudaczników.Korzystaj z tego,że jest okres przedwyborczy i kampania,napewno Cię nie oleja a wręcz przeciwnie będą chcieli się pokazać z dobrej strony;-)pozdrawiam.

do poniżej (2019-08-20 10:20:11)

Piszesz o telewizorze?

janek (2019-08-19 15:04:09)

Kochani, czy nie widzicie, że buska policja osiągnęła już dno?(od objęcia władzy przez platfusów i fałszywych obrońców rolników z PSL-u. Rzecznik samookreślającego się jako"dobry" buski komendant kłamie jak najęty, czy on pobiera pensję od ilości kłamstw, bo polska policja ma zawsze racje, a przypadkowi ministrowie(jacy obecnie są) Spraw Wewnętrznych... nie potrafią ustawić tych w niejednokrotnie podejrzanych sytuacjach do pionu,do ich właściwych czynności(przecież podobno policjant powinien być wiarygodny, a nie kłamczuchem) Duszenie Szumilasa, sprzedanie przez policjanta (Zwolskiego)nazwiska kierowcy który uniknął wypadku i udostępnił nagranie z kamerki(Zwolskiemu), to że na "Bycoku" była ubojnia i dlatego tam są ludzkie kości, to że ten rzecznik dostał zeszyt z nazwiskiem osoby, która wyrzuciła kilkanaście worków śmieci w lesie w Hołdzy....Czy na tym oparta jest prawda buskiej policji?(rzecznik świeżo po przeszkoleniu dla policjantów w obecnym wydaniu. Wiem, że to co się dzieje obecnie w stosunku do mojej osoby jest "zleceniem na mnie" we wcześniejszym wpisie dowiedziałem się od piszącego,że groźby pobicia i zastraszania są karalne, ale nie w Busku. Szanowni Państwo, nie należę do żadnej bandy, ani partyjnej kliki, ale to co pan ziobro zrobił obecnie z sądami rzygać się chce. Prokuratura z takimi jak ten który mi groził tak zwanym "zibi" (oziębły człowiek) dwukrotnie sprawę umorzył ponieważ on powiedział,że to nie prawda. Wobec szambonurka też. pan Zwolski nadal dostaje wysokie apanaże, a ja muszę patrzeć kto idzie za mną. Za złożoną przeze mnie skargę, jestem karany mandatami tak na ulicy, jak na drodze jadąc samochodem(nie piję alkoholu) ZADAJĘ PYTANIE, CZY TO NORMALNE PODOBNO W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE, BO JA TU DEMOKRACJI panie prezydencie i premierze w jednej osobie kaczyński NIE WIDZĘ. TO ZWYKLA ŚCIEMA PRZEZ pana....Buska policjo kiedy zapłacę następny mandat, za to,że jeszcze żyję i idę chodnikiem?

Zenq (2019-08-19 13:17:40)

Pomijając już żenade tego "sukcesu" policji to czy nie wstyd Wam to wstawiać?Przecież to już nawet śmieszne nie jest. Sami tam palicie? oj Marta..

Marichuana NIE wywołuje agresji! (2019-08-19 07:35:47)

Wywołuje ją alkohol, od którego uzależniona jest większość buskich psów, pochodzą bowiem z rodzin patologicznych.

Nasz patronatWróć do góry