swietokrzyskie.info

Czwartek, 22 sierpnia 2019, Do końca roku 131 dni Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Wiadomosci

24-latek z nożem na skateparku (nowe video)

Dodane: Marta Data: 2019-07-20 08:20:37 (czytane: 9077)  Wersja do druku

W czwartek po południu buscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 24-latka, który na skateparku zaczepiał przypadkowe osoby. Z jednego ze zgłoszeń, które dotarło do dyżurnego wynikało, że mężczyzna może mieć przy sobie nóż.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wpłynęło wczoraj zgłoszenie o agresywnym, nietrzeźwym mężczyźnie. Miał on na terenie skateparku zaczepiać przebywające tam osoby. Z kolejnego zgłoszenia wynikało, że agresor może mieć przy sobie nóż. Dyżurny na interwencję skierował natychmiast dwie policyjne załogi.

 skatepark_interwencja.jpg

Jako pierwsi na miejsce przyjechali policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego. Tam zastali świadka, który wskazał, gdzie może przebywać agresywny mężczyzna. Funkcjonariusze po chwili dotarli do agresora, jednak ten w stronę mundurowych kierował groźby, a nawet wyciągnął nóż i zaczął nim wymachiwać. 24 – latek został obezwładniony i zatrzymany.

Zobacz film nadesłany przez czytelnika portalu:



W trakcie przeszukania agresora znaleziono przy nim jedną działkę” białego proszku, którego wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu będzie składał wyjaśnienia.    


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (28)
     

Buszczanin (2019-07-27 11:23:15)

xyzi i :) od dłuższego czasu popisują się atakami na policjantów. Policjanci ciężko pracują należy się im uznanie społeczne podziękowanie i szacunek. Z okazji Święta Policji przesyłam im najserdeczniejsze życzenia długich lat życia dalszych awansów i spełnienia marzeń. Nie zważajcie na malkontentów i bzduro pisarzy.

Wolf (2019-07-25 13:33:33)

Szkoda,że go w psie g...wno nie przewrócili.Pewne analogie widzę że sprawa Radnego.Jednemu już prorokują dożywocie a drugiemu ewentualnie 3,lata..Trochę dużo kosztuje bycie Radnym w Busku;-)Wie ktoś może kiedy ,,proces'' Sz,bo niebawem 3 miesiące będą.???

Haha (2019-07-24 17:08:25)

Człowiek który bronił się przed utratą życia haha co za parodia w tym Busku gdzie jak i radny jak i ten kolejny wyskoczyli na policję z łapami i nożami to dla oszołomów BOHATERZY haha

mieszkaniec Buska (2019-07-24 15:09:01)

Wczoraj, tj. 23 lipca byłem świadkiem, jak dusiciele(nie tym razem) "pieścili" się słownie z żulem i alkoholikiem, byłym mieszkańcem bloku nr.16.Andrzejem Ch. Prośby telefoniczne o interwancje skutkowały tylko tym, że tak zwani policjanci podjechali, spisali żula i odjechali. Następnie, była jego sąsiadka ponownie dzwoniła i tak na okrągło kilka razy. pił na okrągło alkohol na ławce obok "mechanika". Dzwoniła też kobieta z sąsiedniego bloku, jak Andrzejek skakał po alei wyzywając stróżów prawa i grożąc mieszkańcom obu bloków i wskazywał na, jak wykrzykiwał konfidentów, którzy go podkablowali na policję. Szanowna policjo, potraficie dusić człowieka, który bronił się przed utratą życia, a z żulem nie potraficie sobie poradzić???? Coś tu nie gra, czyżby dlatego, że żula tatuś był UBEKIEM w buskiej milicji ???? Panie podobno dobry komendancie, co pan na to??? Staruszków na przejściu nie po pasach karacie bo się ich nie boicie, dlaczego boicie się takich kwitnących agresją chaberków???

:)) (2019-07-23 22:40:42)

psy powinny biegać wzdłuż przydrożnych rowów.

Kiedy wreszcie (2019-07-22 08:12:09)

zobaczymy rzekome rany ZOMOwca duszącego radnego?

(2019-07-21 21:03:34)

Brawo policja!

Czy buskie milicjanty są z łapanki??! (2019-07-21 17:01:00)

Znów nie dali rady w dwóch na jednego.

xyz ma rację! (2019-07-21 16:59:50)

Tak samo było z Szumim - pokazano tylko fragment jednego filmu. A gdzie pozostałe? Przecież był tłum świadków i teraz prawie wszyscy mają smartfony. Czy policjant usiłujący udusić radnego wykorzystał pozostawanie na wolności, by zastraszyć pozostałych świadków, aby nie pokazywali swoich nagrań? A może zastraszył ich prokurator? Dlaczego nie pokazano nagrań monitoringu ze sklepu w którym rzekomo miało mieć miejsce grożenie? Gdzie rzekome rany policjantów, którzy następnego dnia byli po gratulacje w Warszawie?

geny (2019-07-21 16:14:30)

oni mało się szkola bo gdzie non stop mandaty za usiłowanie spożycia alkoholu może by ich do wawy w jakas dzielnice wpuscic he tluki w niebieskich mundurach

Buskie ZOMO to dno (2019-07-21 10:27:34)

i tona mułu.

:) (2019-07-21 10:22:16)

Jak pieski żrą zbyt dużo, to wolniej się ruszają.

:-) :-) :-) (2019-07-21 09:51:58)

Za wymachiwanie nożem 3 lata a za użycie obucha noża w celu ratowania życia dożywocie :-) Wszystko jest śmiechu warte :-) Paragrafy mają na wszystko i wszystkich.

Jan (2019-07-21 09:32:18)

Jeżeli przypadkowo zaczepiał przechodniów z nożem w ręku to powinien dostać przypadkowo w*** od panów policjantów a ja bym bił im brawo.

xyz (2019-07-20 22:55:59)

Niech zaczną przekazywać informacje zgodne z prawdą a nie to co uważają za stosowne wtedy nikt nie będzie doszukiwał się czegokolwiek.Panowie policjanci niech się cieszą że gość którego potraktowali taserem nie był na prochach( chyba że był ) a tylko je przy sobie posiadał ,bo mogło się to dla niego tragicznie skończyć jak to miało miejsce w wielu przypadkach.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2019-08-31, godz: 17:30

    Dni Buska-Zdroju 2019

    Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na Dni Buska-Zdroju, które odbędą się 31.08 - 01.09 2019 na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury.



    Wróć do góry