swietokrzyskie.info

Niedziela, 29 stycznia 2023, Do końca roku 336 dni Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Brawo Krewcy Ponidzianie!

Dodane: Marta Data: 2022-11-29 12:10:48 (czytane: 782)  Wersja do druku

W Dniach Honorowego Krwiodawstwa, na chwilę przed kolejną akcją - Krewcy Ponidzianie otrzymali nagrodę za cykliczne, regularne akcje krwiodawstwa "Oddaj krew, podziel się życiem".

Piękną statuetkę i serdeczne podziękowania od dyrekcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach odebrał Rafał Czapla, prezes Stowarzyszenia Krewcy Ponidzianie.

Zobacz

- Dziękujemy RCKiK Kielce za uznanie i przemiłą współpracę dla ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Jednak nie byłoby naszych akcji, nie byłoby tej współpracy, tylu miłych wspomnień i statuetki, gdyby nie WY drodzy nasi ponidziańscy KRWIODAWCY. To właśnie WAM dedykujemy tę nagrodę. Z szacunkiem i najgłębszym uznaniem, serdecznie DZIĘKUJEMY za te ponad 30 spotkań. Miejcie świadomość, że robicie coś wielkiego i pięknego. Każda kropelka Waszej krwi, każda sekunda na fotelu, to szansa na czyjeś zdrowie i życie. To dar najcenniejszy na świecie. Jesteście BOHATERAMI  z serca dziękujemy także wszystkim Przyjaciołom i Partnerom naszych akcji, którzy wspierają nas w czynieniu tego dobra - powiedział prezes Stowarzyszenia Rafał Czapla.

Zobacz

Przypominamy, że kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się w najbliższy piątek, 2 grudnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury od godz. 9:00.

Zobacz

Źródło: Krewcy Ponidzianie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-01-29, godz: 14:30

  31. Finał WOŚP w Pińczowie

  Już 29 stycznia w całym kraju zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  Pińczowskie granie jak co roku angażuje wiele osób, instytucji, stowarzyszeń, artystów, którzy wspólnie z nami tworzą program wydarzenia. Już w godzinach przedpołudniowych rozpoczną się wydarzenia towarzyszące, a  Wielki Finał w hali widowiskowo-sportowej rozpocznie się od godziny 14:30.
  Wróć do góry