swietokrzyskie.info

Niedziela, 04 grudnia 2022, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Wiadomosci

Sklep TEDI w 'Parku Handlowym Ponidzie'

Dodane: Marta Data: 2022-10-05 14:36:57 (czytane: 4797)  Wersja do druku

Do grona najemców 'Parku Handlowego Ponidzie' dołączyła sieć handlowa TEDi. Już w najbliższy czwartek, 6 października od godziny 8:00 zapraszamy do nowego sklepu w Busku-Zdroju, przy ulicy Bolesława Prusa 1.

 Zobacz

Zobacz

Co to jest TEDi??

Nazwa firmy pochodzi od Top Euro Discount. Pierwszy sklep TEDi powstał w Dortmundzie w 2004 roku. W maju 2022 roku firma miała 2699 sklepów w Niemczech, Austrii, Słowenii, Słowacji, Hiszpanii, Chorwacji, Włoszech i w Polsce. Asortyment sklepów TEDi obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, imprezowe, dla majsterkowiczów, artykuły papiernicze, zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyczne.

Tedi w Polsce!

W Polsce pierwszy sklep TEDi otwarto pod koniec czerwca 2018 roku w Dąbrowie Górniczej. Obecnie sieć w Polsce liczy ok. 170 placówek i stale podbija nasz rynek.

TEDi w Busku Zdroju!

Zobacz

 

Już w najbliższy czwartek tj. 06.10.2022r. mieszkańcy Buska-Zdroju będą mogli robić zakupy w naszym sklepie który otwieramy w samym centrum miasta w Parku Handlowym Ponidzie.

Sklep TEDi doskonale będzie uzupełniał ofertę Parku Handlowego Ponidzie który powstał w 2020r. obok Lidla.

Aktualnie klienci przyjeżdżają tu na wygodne zakupy w takich sklepach jak: Lidl, Rossmann, Pepco i Kik. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że w połowie 2023r. ma się rozpocząć realizacja ostatniego etapu inwestycji. W 2024r. zostaną otworzone kolejne lokale handlowe dla klientów – póki co nie wiadomo jeszcze jakich marek.

Ciesz się światem wspaniałych zakupów!

W naszych sklepach oferujemy bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W naszej ofercie Klienci odnajdą także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych. W TEDi znajdziesz wszystko pod jednym dachem. Pozwól się zainspirować różnorodnością, aktualnymi trendami oraz ciekawymi gadżetami. Nasze produkty uwolnią Twoją kreatywność, pomogą Ci upiększyć swój dom i utrzymać go w czystości. Innymi słowy ułatwią codzienne życie.

Wiemy, że dobre wcale nie musi być drogie!

Zobacz

Zobacz

 Zobacz

Zobacz

 Zobacz

Zobacz

 Zobacz

 

Ciesz się całkowicie nowym wymiarem zakupów - nasze sklepy czekają na Ciebie! Busko-Zdrój od godz. 8 już w czwartek!

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat
Wróć do góry