swietokrzyskie.info

Środa, 22 stycznia 2020, Do końca roku 344 dni Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Opony Kleber Quadraxer 2 - dlaczego warto w nie zainwestować?

Dodane: Milena Data: 2019-07-16 09:49:15 (czytane: 2237)  Wersja do druku

Jednymi z głównych elementów samochodu, które odpowiadają za bezpieczeństwo są opony. Użytkownicy pojazdów powinni dbać nie tylko o ich dobry stan techniczny, ale również wysoką jakość, która bezpośrednio przekłada się na stabilność podczas kierowania.

Wybierając swój model, nie należy sugerować się wyłącznie ceną. Duże znaczenie ma także marka opon. Renomowani producenci dbają o innowacyjność ogumienia i wysoki stopień zaawansowania technologicznego. Jedną z firm, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i doskonałą jakością ogumienia jest Kleber. Dlaczego warto zainwestować w ich opony Quadraxer 2?


opony1.jpg

Czym wyróżniają się opony Kleber Quadraxer 2?
l Opisywany model jest przeznaczony do zastosowań całorocznych, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na zakupie dwóch kompletów ogumienia oraz sezonowej wymianie.

l Opony całoroczne Kleber Quadraxer 2 charakteryzują się równomiernym rozkładem siły odśrodkowej, co jest możliwe dzięki zastosowaniu lameli ustawionych pod kątem 45 stopni.

l Opisywany model doskonale sprawdza się w klimacie środkowoeuropejskim, umożliwiając uzyskanie dobrych osiągów, niezależnie od danej pory roku.

l Firma dba o nieustanne udoskonalanie opon, dzięki czemu model Quadraxer 2 wyróżnia się krótszą drogą hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, w porównaniu do poprzedniej generacji.

l Opony Kleber Quadraxer 2 wyróżniają się niezwykle skutecznym odprowadzaniem wody, co znacząco ogranicza ryzyko wystąpienia niebezpiecznego zjawiska aquaplaningu. Jest to bardzo istotne nie tylko jesienią i wiosną, ale również latem, w sytuacji nagłej ulewy.

l Opisywany model ogumienia gwarantuje również niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 69 decybeli. Jest to niezwykle ważna i przydatna cecha, zwłaszcza podczas wielogodzinnych podróży autostradą.

l Opony cechuje także wysoki indeks nośności - do 800 kg na oponę, co umożliwia bezproblemową eksploatację nawet z najcięższymi pojazdami osobowymi oraz wysoki indeks prędkości, zapewniający bezpieczne i szybkie przemieszczanie się szerokimi autostradami.

Czym jeszcze charakteryzują się opony całoroczne Kleber Quadraxer 2?

opony.jpg

Opony marki Kleber są doceniane przez kierowców na całym świecie, z uwagi na ich bardzo dobre właściwości jezdne oraz niezawodność. Inżynierowie dbają o nieustanne udoskonalanie oferowanych modeli, tym samym zwiększając bezpieczeństwo ich użytkowania i zmniejszając ryzyko towarzyszące poruszaniu się samochodem po drodze.

Opony Kleber Quadraxer 2 są dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do większości pojazdów dostępnych na rynku. Świetnie sprawdzają się zarówno w niewielkich samochodach poruszających się przede wszystkim po mieście, jak i w znacznie większych modelach, pokonujących autostradą tysiące kilometrów.

Opisywany model stanowi wynik połączenia przystępnej ceny, wysokiego komfortu użytkowania oraz bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że użytkownicy mogą być w pełni zadowoleni z zakupów. Aby mieć pewność co do oryginalności towaru oraz zgodności faktycznych i opisywanych parametrów, warto korzystać z usług renomowanych sklepów internetowych, posiadających odpowiednie certyfikaty od największych koncernów zajmujących się produkcją opon. Dzięki temu użytkownik ma pewność co do jakości zakupionego ogumienia. Profesjonalne sklepy z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży tego typu produktów dodatkowo zapewniają fachową pomoc w razie jakichkolwiek problemów z przesyłką lub samymi oponami.

/artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2020-02-22, godz: 19:00

Zabawa choinkowa 2020 w Łatanicach

Członkowie OSP oraz KGW w Łatanicach serdecznie zapraszają w sobotę 22 lutego 2020r. do wzięcia udziału w zabawie choinkowej.Wróć do góry