Wtorek, 19 marca 2024, Do końca roku 287 dni Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Wiadomosci

Maxfarbex Buskowianka - Klub Sportowy Polkowice (foto/nowe video)

Dodane: Milena Data: 2018-11-06 11:07:32 (czytane: 34497)  Wersja do druku

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój w ramach rozgrywek 1 Polskiej Ligi Futsalu gościł u siebie ekipę Klubu Sportowego Polkowice. Po dobrej pierwszej połowie wygranej 2:0, buski zespół przegrał 4:6 (2:0).

"Farby" poniosły kolejną  porażkę na swoim boisku. Do tej pory wiktorię odnosili tylko na wyjazdach. U siebie zanotowali remis i i teraz drugą porażkę.

Futsal to taka gra w której musisz być skoncentrowany od pierwszej do ostatniej sekundy. Czasem jedna akcja może odwrócić losy meczu. Zbyt duże rozluźnienie wkradło się w nasze szeregi i przez pierwsze pięć minut drugiej połowy nie było nas na boisku. Zaczęliśmy świetnie, pierwsza połowa w defensywie świetna w naszym wykonaniu. Przeciwnik nie mógł nam zagrozić. Natomiast o drugiej połowie musimy, jak najszybciej zapomnieć, przynajmniej o jej początku. Futsal nie wybacza takich błędów. Mimo walki do końca nie udało nam się odwrócić losów meczu. Dziękuję w imieniu drużyny wszystkich kibicom, którzy tak licznie wypełnili halę i stworzyli fantastyczną atmosferę. Delegat PZPN pochwalił organizację meczu i powiedział, że rzadko spotyka się z taką oprawą i atmosferą. Takie słowa na pewno budują i mobilizują do jeszcze cięższej pracy
– powiedział nam kierownik drużyny Maxfarbex Szymon Rewaj.

Po raz kolejny zawodników na mecz wyprowadzili młodzi adepci z Football Academy Busko-Zdrój. W przerwie meczu wystąpiły Copernicana Cheerleaders, dziewczyny z buskiego "Ekonomika' prezentując swój debiutancki występ przygotowany specjalnie na tę okoliczność.

Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój – Klub Sportowy Polkowice 4:6 (2:0).

Maxfarbex- Jan Zachariasz, Kuba Wałach – Daniel Suchan 1, Michał Krzemiński 1, Marcin Taler, Adam Przeniosło, Tomasz Grzesiak, Łukasz Mika, Tomasz Armatys 1, Rafał Witkowski, Michał Ślaski, Dawid Porębski 1.