swietokrzyskie.info

Sobota, 26 września 2020, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Wiadomosci

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne zaprasza na śniadanie

Dodane: Milena Data: 2018-07-01 09:46:20 (czytane: 5950)  Wersja do druku

Mnóstwo atrakcji czeka na wszystkich, którzy 15 lipca odwiedzą Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu. Podczas drugiej w tym roku edycji "Śniadania na trawie" odbędzie się plener malarski, gry i zabawy oraz konkurs na najpiękniejszy kosz piknikowy.

Wszyscy, którzy pojawią się w najbliższą niedzielę w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu będą mieli okazję obejrzeć wystawy Centrum Nauki Leonardo da Vinci, wziąć udział w wybuchowych pokazach naukowych, a także sprawdzić swoje plastyczne zdolności podczas pleneru malarskiego. Żądni dodatkowych wrażeń będą mogli zajrzeć do wnętrz zabytkowego, barokowego dworu i pospacerować po ogrodzie włoskim. Dla najmłodszych Centrum przygotowało szereg zabaw i gier m.in. poszukiwanie skarbu króla Jana czy bieg w labiryncie.

sniadanie_na_trawie.pngStałym elementem każdego ze śniadań na trawie jest konkurs na najpiękniejszy kosz piknikowy, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Tym razem na zwycięzcę czeka zestaw upominków od Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Śniadanie rozpoczyna się tradycyjnie o godz. 11.00 na terenie przy Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu, nieopodal Chęcin. Dobry humor i pozytywną energię warto zabrać ze sobą.

Źródło: swietokrzyskie.pro

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2020-09-26, godz:

Kino wraca po przerwie!

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.
Wróć do góry