swietokrzyskie.info

Wtorek, 09 czerwca 2026, Do końca roku 205 dni Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja

Wiadomosci

Gm. Nowy Korczyn: Odpowie za atak na policjanta

Dodane: MCK Data: 2008-11-13 09:52:51 (czytane: 12994)  Wersja do druku

Za ubliżanie policjantowi i atak na niego przyjdzie odpowiedzieć młodemu człowiekowi z gminy Nowy Korczyn w powiecie buskim.

Na terenie tej właśnie gminy stróże prawa zatrzymali wóz prowadzony przez kierowcę mającego 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- 23-letni pasażer samochodu zaczął wyzywać jednego z policjantów, a potem z główki uderzył go w twarz – opowiada Roman Sobczak, komendant powiatowy buskiej policji.

/minos/

źródło: Echo

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry