Dnia: 08 08 2026, godz. 16:00 - 19:00
Miejsce: Kompleks Tężni, ulica Waryńskiego 5, Busko-Zdrój
Kompleks Tężnia Busko zaprasza odwiedzających do wyjątkowej kapsuły multimedialnej.
Tematem przewodnim spotkań będzie „Kino wczoraj i dziś”. Uczestnicy poznają historię kinematografii, która zostanie przedstawiona w nowoczesnej, sferycznej formie, łączącej przeszłość z teraźniejszością. Całość poprowadzi przewodnik, który przybliży najciekawsze fakty związane z rozwojem sztuki filmowej.
Multimedialna kapsuła, położona przy ul. Waryńskiego 5 w Busku-Zdroju, stanie się miejscem wyjątkowych seansów i opowieści. Organizatorzy zapowiadają ciekawe, angażujące doświadczenie, które będzie nie tylko formą rozrywki, ale i okazją do poznania filmowej historii w nowoczesnym wydaniu.
Powrót do spisu |
| Dodaj nową imprezę Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy! |
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Jerzy Szydłowski oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na Dni Buska-Zdroju 2026 - dwudniowe święto miasta, które odbędzie się 29 i 30 sierpnia. Tegoroczna edycja zapowiada się jako jedno z największych wydarzeń plenerowych kończących wakacje w regionie.