swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 15 czerwca 2026, Do końca roku 199 dni Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Po sportowym weekendzie w Solcu-Zdroju.

Dodane: lkobos Data: 2010-03-08 09:57:35 (czytane: 10946)  Wersja do druku

W dniu 27.02. 2010 roku na salach  gimnastycznych w Solcu oraz w Zborowie odbyły się zawody  sportowe w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora Samorządowego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Solcu- Zdroju po zażartej walce na parkiecie zwycięstwo odniosła młodzież z gimnazjum w Oleśnicy którzy pokonali drużynę z gimnazjum z Podgajów.

Tabela przeprowadzonego turnieju:
I.Oleśnica
II.Podgaje
III.Stopnica
IV.Nowy Korczyn
V.Solec – Zdrój
VI.Jarosławice
VII.Gnojno

W niedzielę 28 lutego o godz. 900  Pan Adam Pałys Wójt Gminy Solec-Zdrój uroczyście otworzył turniej piłki siatkowej w ramach  rozgrywek Międzygminnej Ligi Piłki Mężczyzn. Do  turnieju ,który rozgrywany był na salach gimnastycznych w Solcu oraz  Zborowie ,zgłosiło się osiem drużyn. Poziom rozgrywek jak potwierdzają kibice był wysoki . Przewaga żadnej z drużyn nie była wyraźna , toteż każdy mecz miał często dramatyczny przebieg. Zawodnicy walczyli o każdy punkt. Po zaciętej walce i wysokim poziomie meczu, w grze finałowej Busko – Zdrój II wygrało z drużyną z Solca – Zdroju 2:1.

Wyniki klasyfikacji po turnieju wyglądają następująco:
I.Busko – Zdrój  II
II.Solec – Zdrój
III.Oleśnica
IV.Busko – Zdrój  I
V.Rytwiany
VI.Szydłów
VII.Zborów
VIII.Tuczępy

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2026-06-20, godz: 9.00

Przywitanie Lata - Zawody Wędkarskie

Młodzi miłośnicy wędkarstwa będą mieli okazję rozpocząć wakacje w wyjątkowy sposób. W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, nad zbiornikiem w Radzanowie odbędą się otwarte zawody wędkarskie 'Przywitanie Lata', skierowane do dzieci i młodzieży do 18. roku życia.




Wróć do góry