swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Piknik Rodzinny w Dobrowodzie

Dodane: Kasia Data: 2013-08-02 15:10:54 (czytane: 16978)  Wersja do druku

28 lipca 2013 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Dobrowodzie odbył się Piknik Rodzinny. Swoją obecnością imprezę uświetnili Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka - Koruba oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.

Impreza rozpoczęła się programem artystycznym, zaprezentowanym przez dzieci i młodzież z Dobrowody. Następnie wystąpiła "Kapela Świętokrzyska" oraz zespół "Anex", który poprowadził zabawę taneczną. 

piknik_dobrowoda.jpg 

piknik_dobrowoda1.jpg 

piknik_dobrowoda2.jpg 

piknik_dobrowoda3.jpg 

źródło www.bsck.busko.pl


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (38)
     

-kris (2013-08-04 19:22:04)

do poniżej, a no widzisz - swoje uwagi opierasz na tym co czytasz tu w komentarzach - a może najpierw się dowiedz o co tak naprawdę chodzi zanim coś napiszesz bo Twoja poprzednia wypowiedź o prywatnej wojence dwóch pań tylko podsyca temat a nie rozwiązuje go. Poza tym jeżeli czytasz poprzednie komentarze to zauważyłaś/łeś (bo nie wiem kim jesteś) że pani radna wyjechała wręcz z homilią w kościele i pojechała trochę po swoich koleżankach z pracy (parę komentarzy poniżej jak to dyrektorka zapisuje godziny wyjścia z pracy pani radnej- teoretycznie akurat ta dyrektorka jest też nauczycielką i też przy okazji koleżanką z pracy pani radnej)- czyli to już raczej nie jest spór dwóch pań tylko może coś więcej - tym bardziej że homilię wygłosiła osoba piastująca funkcję RADNEJ RADY MIEJSKIEJ...

-do kris (2013-08-04 18:59:56)

z poniższych komentarzy, ale jeśli się mylę to mi wyjaśnij o co chodzi

-kris (2013-08-04 18:55:03)

do poniżej, a skąd masz takie wieści że to jest prywatna wojenka między dwoma paniami??????

- (2013-08-04 18:41:04)

widzę, że z prywatnej wojenki miedzy dwoma paniami, z których jednej w pracy przeszkadzały zbyt wysokie aspiracje, zrobiła się afera na cały powiat.

Skąd Wy bierzecie takich ludzi w tej Dobrowodzie, bo ta sprawa to przecież nie jedyny przykład zawzięcia i próby zniszczenia życia innym dla własnych aspiracji

-kris (2013-08-04 17:55:17)

do poniżej, żeby coś o chodnikach i kanalizacji walczyć jako radna to trzeba mieć o tym pojęcie - a jak chodzi o piknik to wystarczyło zorganizować kilkoro dzieci które w szkole biorą udział w podobnych imprezach i gotowy scenariusz. Poza tym z tego co słyszałem na tym pikniku to podczas występu dzieci ze szkoły głównym tematem był dzień matki i ojca - no trochę "po czasie" bo z tego co się orientuję to Dzień Matki jet jakoś chyba 26 maja a Dzień Ojca jakoś 23 czerwca.Chyba pani radna wpadła z terminem tych dni w poślizg na śmieciach na wysypisku we własnej wsi bo nie ma pojęcia co i jak z nimi zrobić....

- (2013-08-04 15:50:38)

Pani Barbaro/proszę nie przypisywać sobie cudzych zasług.Szkoła.hala,ośrodek zdrowia ,częściowo świątynia to Wąsowicz.Pani kojarzy mi się z kilkoma wywrotkami żle użytego kruszywa.Parkingi są robione bez podstawowej znajomości sztuki budowlanej.To nie jest budowa ale destrukcja.Owszem coś Pani próbowała robić ale zabrakło odwagi i pewnie talentu.Potrzeby Dobrowody to chodniki ,KANALIZACJA i uporządkowanie wysypiska a nie wyborcze pikniki.W sprawie szkoły zawiodła Pani jako radna i jako człowiek.Zamiast potrzeb swoich wyborców reprezentowała wolę burmistrza.Myślę ,że czas aby Pani zakończyła swoją działalność publiczną i nie skłócała wsi.Za dotychczasową dziękuję.Życzę wszystkiego najlepszego.

- (2013-08-04 11:56:58)

w kontekście wydarzeń opisanych w poniższych wypowiedziach nazwa pikniku jako RODZINNY brzmi jak totalna ironia

- (2013-08-04 10:41:38)

no jeśli ksiądz zachowuje się w ten sposób to faktycznie wstyd:
jakim prawem angażuje się w konflikt dwóch czy trzech pań pozwalając, aby podczas mszy konflikt ten był jeszcze dodatkowo podsycany przez wystąpienia publiczne w czasie mszy nic wspólnego z tą mszą nie mające

właśnie dlatego coraz bardziej skłaniam się ku temu, aby nie chodzić do kościoła, myślę, że jeśli szczerze pomodlę się w domu to będzie to bardziej wartościowe niż chodzenie do kościoła, w których uprawiane są wszystkie praktyki poza wiarą w Boga. W kościele można usłyszeć o kasie, polityce, teraz jak piszecie jeszcze o podsycaniu wzajemnej niezgody, a czy ksiądz nie zapomniał, że powinien dążyć do zgody i łagodzenia konfliktu a nie do jego podsycania?

- (2013-08-04 10:32:14)

cytat z poniższego wpisu
...odkąd Pani Rasała została dyrektorem, to zapisywała kiedy wychodzę z pracy...

a cóż to za przestępstwo, że przełożony ewidencjonuje czas pracy podległego mu służbowo pracownika

według mnie to nie tylko prawo dyrektora, ale nawet jego obowiązek

czyli co pani, która ma takie zarzuty wobec dyrektorki chciałaby pobierać pensje i nie przychodzić do pracy? czy o co jej chodzi?

nie krytykuje autora wpisu, który zacytowałem, ale oburza mnie w wypowiedź, która została przytoczona w tym poście, jeśli wszyscy tak podchodziliby do swoich obowiązków to co by to było?

- (2013-08-04 09:37:28)

Tylko PIS

-ciekawy swiata (2013-08-04 06:34:24)

a gdzie jest ta Dobro Woda???Blisko Buska gdzies???

- (2013-08-04 00:03:13)

radna na biskupa!!! piękne kazanie w kościele daje...

Skandal i wstyd dla księdza! jak można w trakcie mszy (przed błogosławieńswtem) zezwolić na uprawianie polityki przez P. Wielgo, co to ma wspólnego z wiarą, kośiołem, religią?! Trzeba było zwołać zebranie i kto by chciał to by przyszedł. Co mnie jako parafianina obchodzi to, że "odkąd Pani Rasała została dyrektorem, to zapisywała kiedy wychodzę z pracy"?!? trochę szacunku dla kościoła i wiernych.

-kobi (2013-08-03 20:13:18)

każdy kto zna srodowisko Dobrowody wie jaka jest prawda - wcześniej cz później prawda wyjdzie na jaw - a drogie panie zamiast niezdrowo sie podniecać powinny zstanowić sie co robiły w przeszłości bo przecież my wiemy co robiły - aż korci by podać fakty i nazwiska - może zostana podane kto wie i kto wie komy?

- (2013-08-03 20:08:13)

oooo, po wpisie >itak< widać, że i Barbara ma komputer w domu i to z internetem

- (2013-08-03 20:05:28)

Barbara dyrektorem szkoły? a to już nie ta jak jej tam Małgorzata? Mąż tak się starał i nic?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry