swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Piknik Rodzinny w Dobrowodzie

Dodane: Kasia Data: 2013-08-02 15:10:54 (czytane: 16980)  Wersja do druku

28 lipca 2013 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Dobrowodzie odbył się Piknik Rodzinny. Swoją obecnością imprezę uświetnili Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka - Koruba oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.

Impreza rozpoczęła się programem artystycznym, zaprezentowanym przez dzieci i młodzież z Dobrowody. Następnie wystąpiła "Kapela Świętokrzyska" oraz zespół "Anex", który poprowadził zabawę taneczną. 

piknik_dobrowoda.jpg 

piknik_dobrowoda1.jpg 

piknik_dobrowoda2.jpg 

piknik_dobrowoda3.jpg 

źródło www.bsck.busko.pl


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (38)
     

-itak (2013-08-03 20:04:37)

Każdy kto mieszka w dobrowodzie wie kto ma zaslugi dla tej wsi widzimy jak wyglada Kościól jak wyglada szkoła parkingi przy Kościele i na nowo odbudowane pomieszczenia gdzie odbył sie festyn- to sa zasługi właśnie Pani Wielgo a co do szkoły to ciekaw jestem czemu ma tak słabe wyniki w rankingu gminnym i czyje to sa zasługi może ktoś sie boi zmian bo trzeba by rękawy mocno zakasać - pozdrowienia dla Pani Basi Wielgo i Pana Burmistrza

-mira (2013-08-03 16:57:05)

Panie burmistrzu, niedługo to pan sam będzie z Barbarą na pikniku, wyborcy coś Was przestali lubić. Z czym toście tak podpadli....

-EWA (2013-08-03 16:48:13)

jeszcze ze dwa kazania w kosciele i p. barbara będzie dyrektorem w Dobrowodzie

-EWA (2013-08-03 16:47:28)

jeszcze ze dwa kazania w kosciele i p. barbara będzie dyrektorem w Dobrowodzie

- (2013-08-03 15:52:26)

a tak a propos kto w końcu jest dyrektorem szkoły w Dobrowodzie?
Bo ponoć unieważniono konkurs, ale chyba drugiego nie było?
Wiecie coś?

- (2013-08-03 10:14:25)

co tam wojewoda,burrrrrmisczcz,najwazniejsza jest radna magister,obłudnica

- (2013-08-02 21:55:16)

Pani Wielgo - czarny charakter ;)

- (2013-08-02 20:22:54)

pani wielgo nie widac jaka szkoda

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry