Piknik Rodzinny w Dobrowodzie
2013-08-02 15:10:54

28 lipca 2013 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Dobrowodzie odbył się Piknik Rodzinny. Swoją obecnością imprezę uświetnili Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka - Koruba oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.


Impreza rozpoczęła się programem artystycznym, zaprezentowanym przez dzieci i młodzież z Dobrowody. Następnie wystąpiła "Kapela Świętokrzyska" oraz zespół "Anex", który poprowadził zabawę taneczną. 

piknik_dobrowoda.jpg 

piknik_dobrowoda1.jpg 

piknik_dobrowoda2.jpg 

piknik_dobrowoda3.jpg 

źródło www.bsck.busko.pl


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14681