Piknik Rodzinny w Dobrowodzie
2013-08-02 15:10:54
28 lipca 2013 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Dobrowodzie odbył się Piknik Rodzinny. Swoją obecnością imprezę uświetnili Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka - Koruba oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.
Impreza rozpoczęła się programem artystycznym, zaprezentowanym przez dzieci i młodzież z Dobrowody. Następnie wystąpiła "Kapela Świętokrzyska" oraz zespół "Anex", który poprowadził zabawę taneczną.
źródło www.bsck.busko.pl
|