swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Nowa toaleta.

Dodane: AT Data: 2012-07-17 14:31:43 (czytane: 1881)  Wersja do druku

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Kościuszki w Busku-Zdroju powstanie nowa publiczna toaleta. 5 lipca 2012 r. podpisana została umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku-Zdroju na realizację tego zadania.

Toaleta zostanie wykonana w formie parterowego budynku. Podzielony będzie na trzy części: damską, męską oraz socjalną. Budynek zostanie odpowiednio wyposażony m.in. w armaturę sanitarną, meble do pomieszczenia socjalnego i części sanitarnej. Zagospodarowaniu ulegnie również teren wokół toalety.

toaleta.jpg



Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.

Tekst i fot. EHR
Źródło: busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (94)
     

-porazka (2012-07-17 21:50:10)

KIBEL w centrum juz mamy !!!!!

- (2012-07-17 21:48:07)

tyle krzyku bytlo jak wasowicz postawil kibel w parku w rynku a tu stawia sikora kibiel za 400 tysiecy smiechu warte

- (2012-07-17 21:48:06)

tyle krzyku bytlo jak wasowicz postawil kibel w parku w rynku a tu stawia sikora kibiel za 400 tysiecy smiechu warte

-wstyd (2012-07-17 21:39:26)

w centrum chmielnika coz porownujesz czlowieku !!!! wstaw soie pod nos albo lepiej w centrum nie oznacza na srodku !!! kretynizm

-KozaNostra (2012-07-17 20:37:16)

Kibel w Busku, wydarzenie na skalę światową, ręce opadają.

-xyz (2012-07-17 20:33:31)

cywilizacja do Buska powoli wkracza

-do pana znawcy z siecławic (2012-07-17 20:33:22)

chyba żule z pod znanego monopola koło świateł będą mili gdzie robić kupę, oczywiście o ile ich nie przytrzyma czerwone na przejściu dla pieszych :D

-luk (2012-07-17 20:30:49)

nie ma miejsc pracy dlatego że miasto walczy teraz z przemocą w rodzinie - motto - nie bij żony, nie bij syna, walnij kupę i dwa wina !!
hahahahah

- (2012-07-17 20:29:43)

Znawcy a gdzie ma być kibel w Siesławicach ? W Chmielniku jest w centrum i nikt sobie nie krzywdzi. Jeżeli zlikwidują kosmiczny w parku i uruchomią ten to jestem za. Najlepiej gdyby był schowany tak jak w Chmielniku wtedy nikogo by nie przerażało-pseudo znawców z wychodkiem na podwórku. Dodatkowo zwróćcie uwagę że mamy niedaleko główny przystanek więc warto aby w pobliżu był kibel. Nie wszyscy mieszkają na Kościuszki czy Świerczeskiego i nie doniosą kupy w majtkach do domu. Co mają zrobić ludzie którzy oczekują na autobus bądź wysiedli po podróży ? Najlepiej żeby szczali między budynkami w centrum. Fakt jest taki że kibel w centrum musi być.

-lol (2012-07-17 20:21:22)

jak oni to zbudują to jak boga kocham - pójdę i nasram pod drzwiami..!

-sacer_mind (2012-07-17 19:36:55)

Dla zainteresowanych jest już wizualizacja www.tinyurl.com/dyx5z6m

-ja (2012-07-17 19:12:34)

i tak leje gdzie popadnie, wiec nie rajcuje mnie to ;d

-juan carlos da silva (2012-07-17 19:07:35)

Hahahahahaha,ale jaja!Monitor zaplułem ze śmiechu :-) :-)

-buski biznes (2012-07-17 19:00:08)

Wybudujcie ten SRACZ wejdzie tam wszyscy a MY NARÓD spuścimy wodę!!!!!!!!!!!!

-bnbnv (2012-07-17 18:57:06)

kibel na terenie szkoły żeby dzieciaki miały świerze powietrze brawo pomysł genialny!!!!!!!!!!!!!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry