Nowa toaleta.
2012-07-17 14:31:43

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Kościuszki w Busku-Zdroju powstanie nowa publiczna toaleta. 5 lipca 2012 r. podpisana została umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku-Zdroju na realizację tego zadania.


Toaleta zostanie wykonana w formie parterowego budynku. Podzielony będzie na trzy części: damską, męską oraz socjalną. Budynek zostanie odpowiednio wyposażony m.in. w armaturę sanitarną, meble do pomieszczenia socjalnego i części sanitarnej. Zagospodarowaniu ulegnie również teren wokół toalety.

toaleta.jpg



Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.

Tekst i fot. EHR
Źródło: busko.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11988