swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Nowa toaleta.

Dodane: AT Data: 2012-07-17 14:31:43 (czytane: 1880)  Wersja do druku

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Kościuszki w Busku-Zdroju powstanie nowa publiczna toaleta. 5 lipca 2012 r. podpisana została umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku-Zdroju na realizację tego zadania.

Toaleta zostanie wykonana w formie parterowego budynku. Podzielony będzie na trzy części: damską, męską oraz socjalną. Budynek zostanie odpowiednio wyposażony m.in. w armaturę sanitarną, meble do pomieszczenia socjalnego i części sanitarnej. Zagospodarowaniu ulegnie również teren wokół toalety.

toaleta.jpg



Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.

Tekst i fot. EHR
Źródło: busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (94)
     

-mieszkaniec (2012-07-18 07:28:48)

Obudz sie pan wez to na targowie np chłopie ! W rynku juz jest , szlag mnie trafia jak widzę takich gospodarzy, zwykły chłop by tak podwórka nie urządził jak oni rynek chcą, zmien to człowieku półki sie da!! Twój wybór ale wybory tez będą,

-Panie sikora (2012-07-18 07:05:29)

Chyba pan Sikora do reszty zba ...niał. Rozum człowieku tracisz ??

-juan carlos da silva (2012-07-17 23:39:39)

"Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej."...

-DO niebrzydkiego Jacka (2012-07-17 23:37:14)

No jak to po co ? Żeby sr.ć po europejsku !

- (2012-07-17 23:32:06)

Gdy uruchomią już to cudo to może wszyscy nasramy i rzeka gówna zaleje urząd gminy wraz z tymi baranami...

-niebrzydki jacek (2012-07-17 23:31:19)

Narzekają niektórzy "forumowicze", że ludzie tu piszacy tylko zawsze na NIE i narzekają ciągle.I bardzo dobrze,na szczęście mieszkańcy nie głupi, kitu sobie wcisnąć nie dadzą bo to co tu się odbywa to zakrawa na groteskę,nawet w Misiu Bareji mniejsze jaja się odbywały niż w tym naszym grajdołku.Tsk całkiem na poważnie,czy ktoś z WAS zastanowił sie po jaką cholere kibel w tym miejscu,po cholere w OGóle ten kibel i za jaką kase i dla kogo za jego stworzenie??????

-xxx (2012-07-17 23:29:14)

ludzie! tutaj kibel, litości,co za tęgie głowy tą lokalizację wymyśliły

-kibel (2012-07-17 23:10:09)

no ten artykuł mnie rozbawił do łez.kibel ok,ale w tym miejscu to porażka.P.Burmistrzu prosze pojechać do szczawnicy jak tam wygląda miasto uzdrowiskowe,bo nasze busko i ta rewitalizacja na czele z tym kiblem to porażka robota idzie jak krew z nosa, ate ;atarnie nowe beznadziejne.

-gabi (2012-07-17 22:44:04)

noooooooooooo ale się śmiałam z waszych komentarzy ....dzięki za poprawienie mi humoru i nastroju ha ha hi hi .....bez słów...........

-xxx (2012-07-17 22:32:43)

Naczelnym KAŁ-boyem będzie pewnie ktoś namaszczony przez Marszałka Adama i będzie to wybitny fachowiec w dziedzinie gnoju!!

- (2012-07-17 22:29:26)

postawcie lepiej na placu targowym bo wszystkie budynki naokolo sa po ojszczywane i capi jak z szamba

-Nik Czemny (2012-07-17 22:12:38)

Kiedy otwarcie?Będzie msza i poświęcenie kibla przez proboszcza?Czy marszałek województwa też się pojawi?

- (2012-07-17 22:09:54)

pierwsza inwestycja tego burmiszcza

-lolek (2012-07-17 21:56:34)

flagowa inwestycja waldemara sikory :))))

- (2012-07-17 21:51:59)

a wez se chłopie do siesławic poematy piszacy a bzdura w glowie

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry