swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Nowa toaleta.

Dodane: AT Data: 2012-07-17 14:31:43 (czytane: 1882)  Wersja do druku

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Kościuszki w Busku-Zdroju powstanie nowa publiczna toaleta. 5 lipca 2012 r. podpisana została umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku-Zdroju na realizację tego zadania.

Toaleta zostanie wykonana w formie parterowego budynku. Podzielony będzie na trzy części: damską, męską oraz socjalną. Budynek zostanie odpowiednio wyposażony m.in. w armaturę sanitarną, meble do pomieszczenia socjalnego i części sanitarnej. Zagospodarowaniu ulegnie również teren wokół toalety.

toaleta.jpg



Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.

Tekst i fot. EHR
Źródło: busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (94)
     

- (2012-07-17 18:51:15)

ta hiper nowoczesna toaleta jest dla hiper kosmicznych ludzi.A apropo obecnego burmistrza to wydaje mi sięże niewiele ma do powiedzenia gdzie co kolwiek bedzie robione gdyż od tego jest szanowna rada miaste chyba ze się mylę.

-Toi Toi (2012-07-17 18:38:02)

Pomijając wszystkie złośliwe komentarze. W parku około 50m dalej stoi już przecież hiper nowoczesna toaleta za 300000. Gdzie sens, gdzie logika ?

-wtyd (2012-07-17 18:10:23)

ludzie namawiam na komentarze niech pseudo gospodarze się obudza nawet tylko ze wstydu.Panie Burmistrzu u siebie tez masz kibel na środku podwórka? wstyd mi wyboru żałuje!!! i zmienię kolejnym razem. właśnie takie sprawy pokazują kto miastem zarządza WSTYD !!! prawdziwy gospodarz to mądry gospodarz

-luk (2012-07-17 17:16:11)

jeszcze w sumie.. jak patrze na to zdjęcie to po co tam coś jeszcze robić, weźcie że pokrywę od tej studzienki zdejmijcie każdy będzie srał do dziury, na świeżym powietrzu z widokiem na miasto ewentualnie meczyk na boisku można obejrzeć w trakcie! :D

-luk (2012-07-17 17:13:15)

Ja mam jeszcze jeden pomysł. podobno ma powstać rondo koło szpitala, postawcie kibel na rondzie, kolo Piłsudskiego jest taka wysepka na przeciwko "Centrum" też tam kibel można pierdyknąć no i kolo kościołka Leonarda na wysepce kibel pierdyknijmy, pisuar na przejściu dla pieszych kolo Levisa, na starym targowiu zamiast budek kabiny do srania i kurna jeszcze wytnijmy wszystkie drzewa w żul-parku i kurna zamiast fontanny pomnik kibla i nazwijmy się KUPSKO-ZDRÓJ !!!!!!

-xxx (2012-07-17 17:01:13)

Grzeegorzu L. zrób coś z tym miastem bo za dwa lata będziemy żyć w dole kloacznym a nasze miasto będzie się nazywało GÓWNO -ZDRÓJ (już mu niewiele brakuje).ps. Panie "burmistrzu" łatwo było krytykować w kampanii a teraz jedyny pana pomysł na nasze miasto to "g....y" interes obok szkoły, w środku miasta BRAWO życzę reelakcji

- (2012-07-17 16:50:49)

niech gówno w spokoju spływa na boisko sp1, a sikora popatrz jak wyglada górne boisko na terenie szkoły

-Sprawiedliwy (2012-07-17 16:47:32)

Widać Sikorka chce Wąsika pokonać w konkursie "Kibel nie do poznania" na toaletę full wypas... Żałosne. A nawiążę jeszcze do jednego:
1. Całkowity koszt realizacji inwestycji rewitalizacji wyszacowany został na kwotę 34 638 471 zł - ilość nowych miejsc pracy magiczne 0...
2. A nie można by za te pieniądze na działkach Urzędu postawić np. czegoś w stylu Terma Bania??? I przecież mielibyśmy w mieście spęd wszelkiej maści turystów. A za tym idą nowe miejsca pracy... I na pewno było by ich o wiele więcej niż ZERO.
I po co kible stawiać... Wystarczy myśleć przedsiębiorczo i dbać o rozwój miasta, a nie ładować pieniądze publiczne m.in. w "gówno" w dosłownym znaczeniu.

-xyz (2012-07-17 16:25:59)

A ten mądry to chyba z Warszawy albo z pińczowa he he>

- (2012-07-17 16:17:38)

Zamknąć już paszcze!Buskiej swołoczy jak zwykle wszystko nie pasuje.Mieszkacie we wsi,omyłkowo tylko nazywanej miastem za zachowujecie się jakby to była metropolia co najmniej jak New York.Ale w sumie Wam się nie dziwię-gdzieś musicie wyładować swoje frustracje.Jak jesteście tacy anonimowi i tak na wszystko plujecie napiszcie jak Wam się żyje na tej prowincji,dużo macie pieniążków?ciekawe perspektywy?ciekawą pracę?Najpierw bidulki zaróbcie na te podatki-wtedy możecie jęczeć że to z Waszych idzie.

-joker (2012-07-17 16:06:03)

czekam na uroczyste otwarcie,już nie mogę się doczekać jak burmistrz przecina wstęgę

-xyz (2012-07-17 16:05:46)

No cóż myślę , że najlepszą lokalizacją był by środek ronda przy wylocie na Kielce he he!!!!!

-Ludzie nie narzekajcie ! (2012-07-17 16:00:26)

Zamiast ronda pod szpitalem będziecie mieć kibel na światłach.

-żenua (2012-07-17 15:58:52)

busko (świadomie z małej litery) jest THE BEST - proponuje by właśnie w tle tej toalety zorganizować za rok festiwal tej pani co za okupacji Niemcom śpiewała oba te wielkie wydarzenia sa siebie warte ...

- (2012-07-17 15:34:42)

no cóż obecny toytoy w rynku po poprzednim włodarzu nie daje widocznie rady bo albo zamarza albo się przegrzewa.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry