swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Nowa toaleta.

Dodane: AT Data: 2012-07-17 14:31:43 (czytane: 1878)  Wersja do druku

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Kościuszki w Busku-Zdroju powstanie nowa publiczna toaleta. 5 lipca 2012 r. podpisana została umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku-Zdroju na realizację tego zadania.

Toaleta zostanie wykonana w formie parterowego budynku. Podzielony będzie na trzy części: damską, męską oraz socjalną. Budynek zostanie odpowiednio wyposażony m.in. w armaturę sanitarną, meble do pomieszczenia socjalnego i części sanitarnej. Zagospodarowaniu ulegnie również teren wokół toalety.

toaleta.jpg



Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.

Tekst i fot. EHR
Źródło: busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (94)
     

- (2012-07-18 17:58:40)

Albo odbędzie się tam wieczór autorski ślad dotykany

- (2012-07-18 17:56:32)

Może w nowym kiblu nakręcą jakiś odcinek Ojca Mateusza ?

-nowa spółka (2012-07-18 17:25:59)

Powstanie nowa spółka WC Sp. z o.o.

-luk (2012-07-18 15:51:05)

-juan carlos da silva (2012-07-17 23:39:39)

"Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej."...

no tak kolego bo przecież wszyscy będą walić do sracza, to dojazdy muszą być konkretne :D i to nie byle kibel tylko główny, centralny. Każdy turysta który przyjedzie do Kupska-Zdroju będzie mógł normalnie sobie podjechać lub dojść na wypasie. Czekamy na dalszy rozwój infrastruktury, może jakaś kolejka miejska pod kibel? np. Kupowóz? :D

-pierwsz inicjatywa waldka (2012-07-18 14:32:29)

Oto wreszcie pierwszy, własny pomysł obecnego włodarza. Co prawda trochę spóźniony ale za to własny. Śmiechu warte. Człowieku opamiętaj się.

-babcia (2012-07-18 11:50:00)

a czy bedzie etat dla babci klozetowej, szukam pracy zeby do renty dorobic
znam trzy jezyki w tym ukrainski

-Wesoły (2012-07-18 11:37:01)

taka toaleta powinna być na miejscu starej zamiast tego aluminiowego cuda w rynku na jedną osobę (poprzednia władza) zamarzającego w zimie. Raz byłem świadkiem jak 4-letni brzdąc otworzył drzwi w czasie gdy jego matka sikała i miała ściągnięte majtki, a swoją drogą jaką trzeba mieć wyobraźnię żeby zrobić 1 sedes na taką masę ludzi, chyba kogoś koń kopnął.

-zed (2012-07-18 11:04:17)

kibel swoją drogą, a ja się zastanawiam czemu na stronie busko.net.pl dają reklamy pss społem i prezesa-burmistrza? Kilka artykułów poniżej: piękny nowy sklep, zapraszamy na zakupy, burmistrzunio przecina wstęgę... Propaganda jak w najlepszych latach PRLu. Opcja dodaj komentarz - wyłączona.

-romek (2012-07-18 10:57:58)

ha!, dzięki Waldek! Busko nam pięknieje pod twoim czujnym okiem :D

-Walduś kiepski (2012-07-18 10:47:41)

Walduś kiepski robi wizytówkę miasta sracz na rozdrożu. Głupszego pomysłu nie widziałem ale jaja.

- (2012-07-18 09:54:50)

ja bym wolal zeby postawili cos publicznego np.dom publiczny zamiast toalety publicznej zaraz by sie humor mieszkancow meskiej populacji buska poprawil a sikora moglby liczyc na poparcie ze strony meszczyzn w roznym wieku

- (2012-07-18 09:11:22)

A mnie się bardzo ten pomysł podoba. Mieszkam w pobliskim bloku i będę sobie chadzać do nowej toalety. Zaoszczędzę na wodzie i środkach czystości. Poza tym takie spacery do toalety to świetna forma rekreacji. Więc nie czepiajcie się ludzie . Poszukajcie w kiblu pozytywów.

-ela (2012-07-18 09:08:07)

hej mądrale jak was sranko na mieście dorwie to sami do tego sracza biegiem będziecie lecieć i po wyjściu z niego w duchu chwalić pomysł będziecie bo dziś a to u Jewiarza a to Michalskiego w prywatnych przychodniach wielcy mieszczanie po kryjomu kupki robicie!!!!!

-Stop czainikom (2012-07-18 08:51:43)

komentatorzy ale jesteście zacofani , przecież wójt i starosta wiedzą co robią , najpierw powstanie kibel potem bedzie nierentowny i przerobia na nowa siedzibe starostwa w koncu na swoim guwnie beda siedziec jak sobie nasraja

-... (2012-07-18 07:52:46)

Ludzie opamiętajcie się, czy już nic Was nie jest w stanie ucieszyć, same sarkazmy i docinania. Czy już nic nie jest dobre, robi się w Busku źle, nie robi się źle, kurna może w końcu dosyć tego niezadowolenia. Weźcie się do roboty i zacznijcie robić coś dobrze. W tym kraju wszyscy już narzekają na wszystko. Naród się zrobił roszczeniowy na każdym kroku. Najlepiej siedzieć przed kompem i kopać wszystko i wszystkich. Jak czytam te Wasze wypociny to mnie zbiera na wymioty. Mnie osobiście wszystko się podoba co w tym Busku się zmienia, jestem pozytywnie nastawiony do życia, a nie jak Wy, wieczni malkontenci do cholery.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry