swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Nowa toaleta.

Dodane: AT Data: 2012-07-17 14:31:43 (czytane: 1877)  Wersja do druku

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Kościuszki w Busku-Zdroju powstanie nowa publiczna toaleta. 5 lipca 2012 r. podpisana została umowa ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku-Zdroju na realizację tego zadania.

Toaleta zostanie wykonana w formie parterowego budynku. Podzielony będzie na trzy części: damską, męską oraz socjalną. Budynek zostanie odpowiednio wyposażony m.in. w armaturę sanitarną, meble do pomieszczenia socjalnego i części sanitarnej. Zagospodarowaniu ulegnie również teren wokół toalety.

toaleta.jpg



Powstaną dojścia i dojazdy do budynku wykonane z kostki brukowej.

Tekst i fot. EHR
Źródło: busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (94)
     

- (2012-07-19 21:06:01)

pierwszą kupkę strzeli Waldek

-ABCXYZ (2012-07-19 21:00:44)

"na rozstaju dróg, gdzie przydrożny" kibel stał

-AKS (2012-07-19 18:05:34)

Większość z przyzwyczajenia wszystko bez zastanowienia neguje.
To jest najprostsze. Proszę jednocześnie zaproponować nową, świetną lokalizację toalety. Pośmiejemy się wszyscy :)
Moim zdaniem toaleta w pobliżu centrum miasta powinna być. Lokalizacja we wskazanym w artykule miejscu wydaje się być lepsza niż plac zwycięstwa, czyt. popularny cielętnik.
Przecież można ją obsadzić tujami, tj. niejako ukryć.

- (2012-07-19 17:56:39)

kibel potrzebny na Pułaskiego obok pawilonu gdzie kloszardy leją po krzakach

-Panie Sikora (2012-07-19 12:41:43)

Wielokrotnie dawał pan dowód swojej bezradności i braku jakichkolwiek pomysłów. To jednak bije wszelkie rekordy. Proszę o opamiętanie.

-sb (2012-07-19 12:12:42)

postawcie na pilsudskiego bo cpuny sraja po klatkach....

-falafel (2012-07-19 09:03:18)

nóż się w kieszeni otwiera. Uzdrowisko, jedno z głównych skrzyżowań miasta. Burmistrz wpada na pomysł: postawmy tu kibel...

- (2012-07-19 07:22:32)

propozycje usytuowania kolejnych toalet:
1.miejsce spotkań osiedlowej inteligencji z osiedla świerczewskiego/ sikorskiego POD TZW PAWILONAMI KOŁO CENTRUM
2.okolice ulicy partyzantów wis a wis kwiaciarnia u rolka
OCZEKUJEMY NA KOLEJNE PROPOZYCJE, MIEJMY NADZIEJĘ NA RYCHŁY KONKURS UMIiG NA USYTUOWANIE NOWEGO EKSKLUZYWNEGO MIEJSKIEGU USTĘPU.

- (2012-07-19 06:48:33)

ja sie pytam co ze skrzyżowaniem na pińczów

- (2012-07-19 00:00:19)

Chyba się burmistrz gubi już. Co ze słynnym skrzyżowaniem w okolicach kauflanda - miały być 3 miesiące i co? Co z porządkiem w mieście? takiego syfu dawno nie było - piach przy drogach (jeszczechyba po zimie) chwasty po pas? Podobno miał Pan park uprzątnąć bo gałęzie przeszkadzały (debata radiowa) byłem na spacerze jeszcze gorzej, to ma być kurort?! Do krytyki i ujadania był Pan pierwszy a teraz co? Popełnia pan dużo większy błędy od poprzednika i dopuszcza się Pan wielkich zaniechań.

-xyz (2012-07-18 20:35:39)

może ten kibelek to pierwszy etap wdrażania tej strategii rozwoju turystyki, którą za cięzkie pieniądze zakupił burmistrz? Jeśli tak, to sprawa zrozumiała. Namaluje się na drzwiach logo miasta, po spuszczeniu wody rozlegać się będzie hejnał miasta a papier toaletowy będzie z odpowiednim nadrukiem. Taki przybytek napewno będzie otwierany z pompą. Przyjedzie władza wojewódzka, będą mowy a może i pokropek? Potem uroczysta akademia We wszystkich folderach turystycznych o Busku znajdzie się stosowny zapis gdzie można siku a gdzie coś grubszego.

- (2012-07-18 20:35:37)

zaje...e!ci co będą stali na czerwonym świetle...no będą mieli widoki...a może burmistrz przed swoim oknem kibelek postawi...

-elewatorek (2012-07-18 19:53:50)

mnie to się kojarzy z aferą ,,Elewar"
no bo niby inwestycja ale zaraz znikająca kostka z chodnika na ul Kopernika.dla czego jest ona wymieniana po 3 latach użytkowania?Co się stało z brukiem z al.Mickiewicza? O rodzynkach typu zatrudnienie prezesa bez konkursu i z wyrokami sądowymi .itd.itd czy nie pora już zainteresować odpowiednie i skończyć z Nepotyzmem lipnymi inwestycjami??

-koszmar (2012-07-18 19:12:08)

proszę zmienic decyzje!!! posłuchac mieszkancow by nie musieli sie wstydzic za pana decycje !!!!

-emil (2012-07-18 18:58:59)

wg mojego ubogiego rozumu takie wc potrzebne jest w miejscu najbardziej uczeszczanym i wlasnie to miejce takim jest moze postawic wg niektorych kibelek na lowiskach albo na zimnych wodach moze w sieslawicach a ze opozycja lubi pokrzyczec takie ich prawo przyjada wybory wygraja i beda realizowac swoje swietne rozwiazania i koncepcje

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry