swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Jubileusz 5-lecia klubu bokserskiego.

Dodane: AT Data: 2012-02-28 14:34:22 (czytane: 14361)  Wersja do druku

W 2012 roku BMUKS "Ring" Busko-Zdrój obchodzi 5-lecie swej działalności. Zarząd przygotowuje się do obchodów, których uroczystość finalna odbędzie się we wrześniu br. podczas II Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski "Busko-Zdrój 2012".

Szanowni Państwo! - nie jest to 100 czy 50 letnia rocznica ale dla tak młodego klubu i jego zawodników ma ona znaczenie szczególne tym bardziej, że w okresie tych pięciu lat zawodnicy nasi osiągnęli duże sukcesy. Nie powstydził by się ich nie jeden renomowany klub.

ring_busko.jpg

 

W okresie tym zdobyliśmy między innymi:

  • 2 srebrne, 2 brązowe medale Pucharu Polski
  • 7 złotych medali na Gwardyjskich Mistrzostwach Polski
  • 8 złotych, 3 srebrne, 4 brązowe medale na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Zawodnicy nasi uczestniczyli, wygrywając walki w wielu turniejach krajowych i międzynarodowych zdobywając 4 złote,7 srebrnych i 5 brązowych medali.


O innych osiągnięciach klubu informacje znajdą Państwo w kronice na stronach klubu www.bmuks-ring.pl.tl

Sukcesy te były możliwe dzięki wsparciu władz samorządowych i oświatowych,sponsorów, kibiców, sympatyków oraz życzliwości mediów.

Aktualnie zawodnicy nasi przygotowują się do walk o Mistrzostwo Okręgu Świętokrzyskiego, które odbędą się w marcu br. Klub nasz planuje wystawić dziewięciu zawodników.

 
Zarząd BMUKS


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

-Radek (2012-02-29 18:09:38)

Jubileusze to okazja do podsumowań patrząc na 5 letnie osiągnięcia naszych pięściarzy jestem zadowolony.Organizacja Mistrzostw Gwardyjskich w Busku jest wyróżnieniem i sukcesem nie jeden Klub chciałby taka imprezą błysnąć

-- (2012-02-29 16:08:31)

Pan Zdzisław tak wędrował i wędrował........i wędrowałby jeszcze b.długo wszędzie napotykał beton aż pewnego razu...................Trenowali w trójkę w świetlicy KP Policji,wszyscy trzej Policjanci. Pomysły i zamierzenia mieli, wizje też.Trzeba było jednak te życzenia ogarnąć i nadać im przewidzianą przepisami prawa formę organizacyjną...........Trenerzy nie mieli: uprawnień ktoś musiał uzgodnić szkolenia ,zdobyć pieniądze na ich wyszkolenie,środki na worki,rękawice,kaski,skakanki,koszulki dresy,salkę,zorganizować nabór...... wreszcie ubezpieczyć ..............ale o tych i innych sprawach by nie zanudzać w następnych informacjach.

-- (2012-02-29 15:17:58)

Do przodu Panowie -malkontentów zostawcie na poboczu.Znam opinie Prezesa Klubu Pana W Olszowego o trenerach i zawodnikach jest ona budująca.Przed Wami w roku Jubileuszu duże wyzwania,życzę sukcesów
Andrzej Poniewierski

- (2012-02-29 13:29:23)

Pod sukcesami klubu będą się chcieli wszyscy podpisywać ,robić sobie zdjęcia ...ale zainteresowanie aby wspomóc klub jest bardzo marne...jedynie grono stałych sponsorów.
Sa mistrzowie trzeba się nimi zainteresować,sponsorować może kiedyś z wdzięczności zareklamują na światowej arenie

- (2012-02-29 12:05:46)

Ja tez sie ciesze i zycze sukcesow!!!
Ale prawda jest taka, ze to trener- PATALITA- rozpoczal jako byly bokser- wedrowke o zawiazanie klubu bokserskiego w Busku!!!
I nic tego nie zmieni-GOSCIU.

-Rodowity (2012-02-29 09:58:23)

Do poniżej.Gościu co Ty bredzisz.Co za różnica skąd kto jest.Ważne że zrobili kawał dobrej roboty i czynią to nadal/ z tego co wiem to społecznie/.Jak zakładali klub byłem niedowiarkiem,dlatego teraz bardziej się cieszę i życzę dalszych sukcesów zawodnikom,trenerom i działaczom.

- (2012-02-29 08:41:05)

Po pirwsze- Olszowy nie pochodzi z Buska.
Po drugie- bylem przy rozmowie z Patalita i nie wymienial zadnych nazwisk, dopiero klub mial powstac!
Po trzecie- dobrze wiem, ze Patalita sam by nic nie zdzilal, ale ja Go uwazam za zlozyciela buskiego boksu!!!
A po czwarte- zadne sklocanie mnie nie interesuje, tylko prawda.

-Artek (2012-02-29 07:25:49)

Boks mnie nie interesował ale gdy powstała u nas drużyna,popieram i kibicuje wam

- Niespodzianki (2012-02-29 07:11:51)

Na 5 lecie upieczemy Wam duży tort.

-- (2012-02-28 22:52:28)

5 lat a kiedyż to zleciało.Byłem na pierwszych zawodach w LO dostawaliście lanie.Teraz miszcze jesteście.

-Jaro (2012-02-28 22:46:39)

Czy możecie podać kto pojedzie na mistrzostwach województwa.

-- (2012-02-28 22:41:35)

Natomiast ja wiem na 100%,że nie wiesz o czym piszesz.Olszowemu nie chodzi o tani poklask.Nie próbuj tez skłócać bo to ci się nie uda.Klub jest organizacją otwartą, przyjdź pokaż co potrafisz. Patalita to bardzo dobry trener i niewątpliwy autor sukcesów, ale to jest za mało by osiągnąć takie wyniki i by dobrze działał klub.Potrzebne są jeszcze pieniądze,sprzęt ,pomieszczenia i dziesiątki innych zagadnień.Zapominasz też ,ze trenerów jest trzech członków około 40 i każdy przykłada do sukcesów klubu swoją cegiełkę. Czytaj tekst ze zrozumieniem, pochyl się nad cytatem "Sukcesy te były możliwe dzięki wsparciu władz samorządowych i oświatowych,sponsorów,kibiców,sympatyków oraz życzliwości mediów" i aż tyle życzliwy nam Panie

- (2012-02-28 21:35:20)

Do tego co chwali olszowego!
NIE ZAPOMNIALES O Z. PATALICIE!!!!!!!
Nie osmieszaj sie czlowieku!!!!!!!
PATALITA chodzil za tym, aby powstal ten klub, a nie olszowy- wiem to na 100%!
ZAPYTAJ DZIALACZY AKS-u.

- (2012-02-28 21:21:02)

Wszyscy miłośnicy buskiego boksu winni wiedzieć, że klub bokserski sławiący dziś Busko Zdrój tworzył na tej pustce- gołej przestrzeni Pan Olszowy W. Człowiek wielkiej skromności. Czynił to nie dla sławy , pochwał i orderów. Czynił to dla buskiego sportu, utalentowanej młodzieży i promocji rodzinnego miasta. Udało mu się zgromadzić zapaleńców takich jak i On i ciężką i konsekwentną pracą osiągnął to co widać

-- (2012-02-28 20:58:40)

Skromnie określone-pustka -po drodze były jeszcze chwasty i ciernie.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry