Jubileusz 5-lecia klubu bokserskiego. 2012-02-28 14:34:22
W 2012 roku BMUKS "Ring" Busko-Zdrój obchodzi 5-lecie swej działalności. Zarząd przygotowuje się do obchodów, których uroczystość finalna odbędzie się we wrześniu br. podczas II Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski "Busko-Zdrój 2012".
Szanowni Państwo! - nie jest to 100 czy 50 letnia rocznica ale dla tak młodego klubu i jego zawodników ma ona znaczenie szczególne tym bardziej, że w okresie tych pięciu lat zawodnicy nasi osiągnęli duże sukcesy. Nie powstydził by się ich nie jeden renomowany klub.

W okresie tym zdobyliśmy między innymi:
- 2 srebrne, 2 brązowe medale Pucharu Polski
- 7 złotych medali na Gwardyjskich Mistrzostwach Polski
- 8 złotych, 3 srebrne, 4 brązowe medale na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Zawodnicy nasi uczestniczyli, wygrywając walki w wielu turniejach krajowych i międzynarodowych zdobywając 4 złote,7 srebrnych i 5 brązowych medali.
O innych osiągnięciach klubu informacje znajdą Państwo w kronice na stronach klubu www.bmuks-ring.pl.tl
Sukcesy te były możliwe dzięki wsparciu władz samorządowych i oświatowych,sponsorów, kibiców, sympatyków oraz życzliwości mediów.
Aktualnie zawodnicy nasi przygotowują się do walk o Mistrzostwo Okręgu Świętokrzyskiego, które odbędą się w marcu br. Klub nasz planuje wystawić dziewięciu zawodników.
Zarząd BMUKS
|
|
|