swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Jubileusz 5-lecia klubu bokserskiego.

Dodane: AT Data: 2012-02-28 14:34:22 (czytane: 14362)  Wersja do druku

W 2012 roku BMUKS "Ring" Busko-Zdrój obchodzi 5-lecie swej działalności. Zarząd przygotowuje się do obchodów, których uroczystość finalna odbędzie się we wrześniu br. podczas II Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski "Busko-Zdrój 2012".

Szanowni Państwo! - nie jest to 100 czy 50 letnia rocznica ale dla tak młodego klubu i jego zawodników ma ona znaczenie szczególne tym bardziej, że w okresie tych pięciu lat zawodnicy nasi osiągnęli duże sukcesy. Nie powstydził by się ich nie jeden renomowany klub.

ring_busko.jpg

 

W okresie tym zdobyliśmy między innymi:

  • 2 srebrne, 2 brązowe medale Pucharu Polski
  • 7 złotych medali na Gwardyjskich Mistrzostwach Polski
  • 8 złotych, 3 srebrne, 4 brązowe medale na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Zawodnicy nasi uczestniczyli, wygrywając walki w wielu turniejach krajowych i międzynarodowych zdobywając 4 złote,7 srebrnych i 5 brązowych medali.


O innych osiągnięciach klubu informacje znajdą Państwo w kronice na stronach klubu www.bmuks-ring.pl.tl

Sukcesy te były możliwe dzięki wsparciu władz samorządowych i oświatowych,sponsorów, kibiców, sympatyków oraz życzliwości mediów.

Aktualnie zawodnicy nasi przygotowują się do walk o Mistrzostwo Okręgu Świętokrzyskiego, które odbędą się w marcu br. Klub nasz planuje wystawić dziewięciu zawodników.

 
Zarząd BMUKS


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

-- Andrzej (2012-03-12 07:43:02)

Zdobyli w Kielcach 2 złote maedale,2 srebrne,i 3 brązowe.Konkurencja była ogromna ponad 100 zawodników;wszystkie kluby miały swe reprezentacje.Wszyscy zawodnicy wrócili z medalami tak jeszcze nie bywało

-- (2012-03-09 07:17:04)

Dziś w Kielcach rozpoczynają się Otwarte Eliminacje do Mistrzostw Polski w Boksie

-Pap (2012-03-08 16:38:36)

Nie płaczcie na wasze władze -najpierw sami coś pokażcie .Ring czy salkę powinni wam dać a dalej pot krew i łzy,Boksu bez krwi potu i łez nie będzie. Najpierw muszą ci dobrze ryło stłuc jak się poddasz przegrasz jak wytrzymasz szanse masz.Tyle koleżeńskich rad

-Zyczliwi (2012-03-06 13:40:02)

5 lat temu wraz z kolegami byliśmy na ścieżce krytyki i zwątpienia, nawet przez myśl nam nie przyszło,że odnotujecie takie sukcesy.Liczne nasze podśmi..ujki, np ,ze nasi bokserzy pojadą jako worki treningowe a i ,że Zdzicho z Władkiem i Jurek pojadą z workami na mistrzostwa by kości zawodników pozbierać.Dziś za to przepraszamy jesteśmy Wam wierni ,kibicujemy Wam a na pięciolecie,życzymy 5 Mistrzów Województwa i 5 Gwardyjskich Mistrzów Polski,choć to może zbyt optymistyczne

-do - Zadra Piotrków (2012-03-06 09:31:59)

Treningi są darmowe a wymagane do przyjęcia to chęci ...

- Zadra Piotrków (2012-03-06 08:44:02)

Przenosimy się z rodziną do Pińczowa k Buska Zdroju mam 15 lat jestem początkujący. Jaki są opłaty za treningi co należy spełnić by być przyjęty.

-- (2012-03-04 22:00:28)

To już 21 wiek i kamerę Wam ufundujemy, powinniście korzystać z niej w procesie szkolenia min. po to by zawodnik i trener mogli po zawodach zobaczyć w zwolnionym tempie błędy jakie zawodnik popełnia omawiać i poprawiać je.Kamera jest również niezbędna byśmy my kibice oglądali pojedynki naszych zawodników gdyż zainteresowanie działalnością klubu a zwłaszcza walkami jak widać po wpisach jest spore.

-DO -Gregu N Huta (2012-03-04 12:06:33)

Wszystkie walki jakimi klub dysponuje umieszczone sa na YouTube link - youtube.com/user/puzi37 niestety nie są to wszystkie walki zawodniow, klub jeszcze nie dysponuje kamerą

-Gregu N Huta (2012-03-03 12:42:16)

Kronikę macie dobrą jednak jak dysponujecie nagraniami z walk to z okazji 5 lecia zrobilibyście konkurs na jedną z 5 najładniejszych walk. Nagrodę ufunduje

-- (2012-03-01 08:28:16)

Ta ładna dziewuszka a i inne przychodzą na salkę pooglądać mistrzów -chłopcy są przecież przystojni .Sprawność idzie na treningu poprawić. Umiejętność samoobrony też się może w życiu przydać.Przy okazji załapała się do zdjęcia-fajne co?

-Zenek Połaniec (2012-03-01 08:02:14)

Byliśmy u Was na treningu macie dobrych bokserów, gdy zobaczyliśmy trening szczeny nam opadły.U nas mamy Elektrownie,Szkoły ale cóż nikt nam nie pomoże a próbowaliśmy wiele razy ale nasi władcy okopali się .Na treningi do Was za daleko- Wiec tak będziemy się marnować a paru mamy - piłka nas nie interesuje.Na Gwardyjskie przyjedziemy -pozdrówka dla Damianów.

-... (2012-02-29 22:23:08)

gratulacje dla Klubu i zawodników, oby przez następne lata przybywało sukcesów

-Stefan (2012-02-29 21:21:27)

Pardą;nie wiedziałem,że organizatorzy klubu i trenerzy to aktualni i byli policjanci. Teraz już wiem skąd u nas Gwardyjskie Mistrzostwa Polski.

-___ (2012-02-29 20:25:21)

a ta dziewuszka to co ona tam robi ?

-Leon (2012-02-29 18:19:51)

U nas w Staszowie nigdy boksu nie będzie a chętni są

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry