swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Jubileusz 5-lecia klubu bokserskiego.

Dodane: AT Data: 2012-02-28 14:34:22 (czytane: 14363)  Wersja do druku

W 2012 roku BMUKS "Ring" Busko-Zdrój obchodzi 5-lecie swej działalności. Zarząd przygotowuje się do obchodów, których uroczystość finalna odbędzie się we wrześniu br. podczas II Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski "Busko-Zdrój 2012".

Szanowni Państwo! - nie jest to 100 czy 50 letnia rocznica ale dla tak młodego klubu i jego zawodników ma ona znaczenie szczególne tym bardziej, że w okresie tych pięciu lat zawodnicy nasi osiągnęli duże sukcesy. Nie powstydził by się ich nie jeden renomowany klub.

ring_busko.jpg

 

W okresie tym zdobyliśmy między innymi:

  • 2 srebrne, 2 brązowe medale Pucharu Polski
  • 7 złotych medali na Gwardyjskich Mistrzostwach Polski
  • 8 złotych, 3 srebrne, 4 brązowe medale na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Zawodnicy nasi uczestniczyli, wygrywając walki w wielu turniejach krajowych i międzynarodowych zdobywając 4 złote,7 srebrnych i 5 brązowych medali.


O innych osiągnięciach klubu informacje znajdą Państwo w kronice na stronach klubu www.bmuks-ring.pl.tl

Sukcesy te były możliwe dzięki wsparciu władz samorządowych i oświatowych,sponsorów, kibiców, sympatyków oraz życzliwości mediów.

Aktualnie zawodnicy nasi przygotowują się do walk o Mistrzostwo Okręgu Świętokrzyskiego, które odbędą się w marcu br. Klub nasz planuje wystawić dziewięciu zawodników.

 
Zarząd BMUKS


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

-Daria (2012-02-28 20:26:49)

Tak należy im przyznać z niczego.Przed nim była goła przestrzeń - pustka.

-Jacek (2012-02-28 19:07:12)

sam nie gustuję w tej dyscyplinie sportu, ale wielki szacunek dla zawodników i trenerów. z niczego można wiele zrobić

-Darek (2012-02-28 18:55:25)

Hmm to już 5 lat.Jesteście na 6 brawo RING!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry