swietokrzyskie.info


Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

PO startuje z kampanią wyborczą w Busku- Zdroju.

Dodane: MC Data: 2011-08-18 13:39:11 (czytane: 24640)  Wersja do druku

W dniu 18-08-2011 Platforma Obywatelska RP zainaugurowała kampanię wyborczą w Busku - Zdroju.

Na terenie placu targowego przy ul. Batorego grupa wolontariuszy zbierała podpisy poparcia dla kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych. 

start_kampani_po_busko01.jpg 

Głównymi postaciami z naszego rejonu w walce o mandat posła z ramienia PO będą obecnie sprawujący mandat  Konstanty Miodowicz oraz Artur Kański z gminy Tuczępy. Kandydatem PO do senatu będzie mieszkaniec Buska-Zdroju  -  Andrzej Zoch, który ma szansę jako pierwszy w historii uzyskać mandat senatorski dla naszego miasta. 

start_kampani_po_busko02.jpg 


Ważną informacją jest również fakt, że po raz pierwszy wybory do senatu odbędą się w okręgach jednomandatowych, co znaczy że senatorem zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów."

/A.B./

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

- szary ludek (2011-08-20 15:08:51)

Busko to małe miasto tu wszyscy wszystkich znają.Wiemy kto uczciwie pracował i uczciwie dorobił się majątku i chwała mu za to.Ale wiemy też kto kura złodziej i oszust.Ks Natanek twierdzi,że jeden ze zmarłych Biskupów smaży się w piekle za swe zbrodnie a b ksiądz Jonasz daje szereg przykładów pospolitego złodziejstwa i licznych przestępstw dokonanych przez wielebnych.Władza nasza a i ci co się do niej pną zdają się nie wiedzieć ,że my i o nich wiemy bardzo dużo i za dobre będziemy dziękować oddając na nich głos ale gdy chodzi o obu Panów z PO ode mnie głosu nie otrzymają gdyż po prostu nie nadają się na te stanowiska

-ANDRZEJ ZOCH (2011-08-20 14:14:28)

ZAPRASZAM WSZYSTKICH KRYTYKÓW MOJEJ OSOBY NA SPOTKANIE W DNIU 25 VIII 11r
O GODZ 17.00 W BIURZE
PLATFORMY OBYWATELSKIEJ PRZY
PLACU ZWYCIĘSTWA W BUSKU ZDROJU

- (2011-08-20 11:10:14)

NO CZYLI SAM SIĘ ROZLICZAŁ ............BO TAKI BYŁ UCZCIWY HEHEHEHEHEHEHEHEHEHHE UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BBBBBBRRRRRRRRRBRBR

-TYLKO PIS robił afery... (2011-08-20 11:07:56)

ale później je wykrywał i ścigał...

-TYLKO PIS !!!!!!!!!!!! (2011-08-20 10:48:09)

JA GŁOSUJE NA KACZORA BO TYLKO JEMU MOŻNA JESZCZE W MIARE WIERZYĆ POWTARZAM W MIARE BO ON TEŻ NIE JEST IDEALNY ALE NIC NIE UKRADŁ A JEDYNA AFERA ZA PIS -U TO RYBA ZA 8 ZŁ HEHEHEHEHEH ŚMIECH JAKĄ AFERE WYTROPIŁA PO***a partia

-Ubaw po pachy (2011-08-20 08:02:21)

Zapytajcie się Konstantego jak tam proces z Gazetą Polską o artykuł: Czerwona kamorra i czerwona Kamorra kontratakuje.

-Ubaw po pachy (2011-08-20 07:58:55)

Ale nie napisałeś jakich bogaczy dziadek wyciągnięty z czworaków do UB tatuś z MO lub SB

-MIODOWICZ GŁOSOWAŁ ZA (2011-08-20 01:00:12)

CAŁE POjeby GŁOSOWAŁY ZA PRYWATYZACJĄ UZDROWISKA NO ALE PO TO PARTIA LIBERAŁÓW ( CZYTAJ BOGACZY ) WIĘC DLA NICH TO JEST KORZYSTNE BO MOŻE KTOŚ Z PARTYJKI SOBIE KUPI ZA ZŁOTÓWKĘ PO ZNAJOMOŚCI

-Dla wszystkich naiwnych.... (2011-08-19 18:14:48)

którym da się wmówić każdą bajkę, proszę sobie wygóglować: orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPID?OpenAgent&35522&PO

-Ubaw po pachy (2011-08-19 17:46:35)

Ciekawe ilu z was wie jak glosowal Konstanty M. w sprawie prywatyzacji uzdrowiska w Busku.

-A Miodowicz? (2011-08-19 17:41:02)

Może go wybrać na dożywotniego posła?
Tyle zasług, tyle lat katorgi ten chłop przeszedł, a ile się napracował przy łapaniu szpiegów czy innych złoczyńców
Nie można tak zostawić człowieka.Toż on jest z ruchu młodych co to Rokitę wypromował. Tego od luuuuudzie ratujcieee niemcyyyyyy mnieee bija , czy jakos tak

-"A KACZYŃSKI MÓWI TO CO NAPRAWDĘ MYŚLI" (2011-08-19 17:23:25)

i tu się odkrył, i tego się boję........

- (2011-08-19 16:51:50)

ci co najbardziej ujadają potwierdzają buski zaścianek...

-Pan Zoch w porównaniu z Żurkiem (2011-08-19 15:43:19)

Pan Zoch w porównaniu z Żurkiem i Sikorą to przyzwoity człowiek , może pewne sprawy go przerastają ale wielu ludziom pomógł z każdym porozmawia i jak na lokalnego polityka jest ok

-znajomy (2011-08-19 15:15:26)

Ciekawe kiedy P. Zoch zadzwoni do redakcji z prośbą o usunięcie artykułu. Widzę że wielu zwolenników swojej kandydatury tu nie znajdzie :) Jeśli on trafi do senatu, to ja wyjezdzam z PL.

Masakra....

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry