swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

PO startuje z kampanią wyborczą w Busku- Zdroju.

Dodane: MC Data: 2011-08-18 13:39:11 (czytane: 24638)  Wersja do druku

W dniu 18-08-2011 Platforma Obywatelska RP zainaugurowała kampanię wyborczą w Busku - Zdroju.

Na terenie placu targowego przy ul. Batorego grupa wolontariuszy zbierała podpisy poparcia dla kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych. 

start_kampani_po_busko01.jpg 

Głównymi postaciami z naszego rejonu w walce o mandat posła z ramienia PO będą obecnie sprawujący mandat  Konstanty Miodowicz oraz Artur Kański z gminy Tuczępy. Kandydatem PO do senatu będzie mieszkaniec Buska-Zdroju  -  Andrzej Zoch, który ma szansę jako pierwszy w historii uzyskać mandat senatorski dla naszego miasta. 

start_kampani_po_busko02.jpg 


Ważną informacją jest również fakt, że po raz pierwszy wybory do senatu odbędą się w okręgach jednomandatowych, co znaczy że senatorem zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów."

/A.B./

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-precz z sld (2011-08-21 11:53:22)

ktos napisal ze glosuje na sld to on jest chyba kamikadze i zapomnial o aferach komuchow jak kradli na calego a kwasniewski tanczyl disco polo i smial sie z ciemnoty precz z czerwonymi

-takma (2011-08-21 10:55:20)

GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWIN-MIKKEGO JESTEŚMY MŁODZI I PEŁNI WIARY W NASZĄ WSPÓLNĄ POLSKĄ PRZYSZŁOŚĆ BEZ WAS DRODZY RODACY I BEZ WASZEJ POMOCY NASZ NAJPIEKNIEJSZY POD SŁOŃCEM KRAJ UMRZE TRZYMANY ZA GARDŁO PRZEZ SLICZNYCH PANÓW Z PO PIS PSL I SLD. BRACIA POMYŚLMY O NASZEJ PRZYSZŁIOŚCI I CHODZMY NA WYBORY POPRZEC NOWA PRAWICE A WSPOLNYMI SILAMI UCZYNIMY NASZ KRAJ WIELKIM

-xyz (2011-08-21 10:12:34)

czytam tu mekolenie gawiedzi , takiej co zna się na wszystkim . Także na gwiazdach. Oto gawiedz jednoznacznie stwierdza że wszyscy juz byli i wszyscy oni rozkradli Polskę. Mam pytanie do tego fachowca: co rozkradziono w Busku? Ale tak konkretnie, bo to będzie najlepszy , wszystkim znany przykład?

-Ubaw po pachy (2011-08-21 09:00:48)

Konia nie wystawili, ale kundelka ufarbowanego na blond który biegał przed kamerami machał ogonkiem i gadał banialuki na wałach w Sandomierzu wśród z rozpatrzonych ludzi zapomnieliście to do powtórnego obejrzenia youtube.com/watch?v=Be_XDYFuo7Y

-Cesarz Kaligula (2011-08-21 08:32:30)

Ja proponuje wystawienie z listy PO mojego konia :)

-Ubaw po pachy (2011-08-21 00:53:22)

Zoch do senatu to już bardziej pasuje śmigłowiec do glebogryzałki. A ten drugi też dobry szef kontrwywiadu który ani jednego szpiega nie złapał. Głosujcie na nich frajerzy to wam zrobią dobrze, jesteście idiotami to nimi zostańcie.

-chamstwo i kłamstwo to legitymacja PO (2011-08-21 00:50:05)

ale ten naród nie jest tak ciemny jak uważają działacze Porażki Obywatelskiej miało się żyć lepiej a jest gożej może wasz lider pan TUSK jest dałnięty i wszystko rozumie inaczej to niech sobie zalatwi rente a nie demoluje polską polityke OBŁUDA TUSKA I PO .......S-T-O-P

- (2011-08-21 00:41:06)

PO RZĄDZIŁA ---KRADLI OSZUKIWALI NARÓD

SLD RZĄDZIŁO ---KRADLI OSZUKIWALI NARÓD

PSL RZĄDZIŁO--- POMAGALI KRAŚĆ I OSZUKIWAĆ NARÓD



PIS RZĄDZIŁ--- ZOSTAŁ ATAKOWANY PRZEZ ZŁODZIEJI ŻE KRADNIE A NIC NIE UKRADŁ


-maniek (2011-08-20 23:56:51)

no tak glosujcie na pis ciemny narod ciemna partia :) postawcie na pania od lokomotywy tzw tepe a nie sory kepe :) ma byc lokomotywa pisu stad jej ostatnie wystapienie w tvp przy PKP w kielcach szykowala sie na tor :) przystanek wloszczowa :) Nie ma to jak glosowac na czlowieka ktorego nawet czujniki ruchu w dzwiach nie lapia :) :) Ale fakt ze ci ktorzy popiraja pis to ludzie hmm .. bo ciemnota najlatwiej sterowac :) komunikaty w radiu doslownie kiedys tak juz bylo czyzby szykowala sie powtorka :) nie mysle ze prezes jest bardziej ambitny z polski do lwowski :) jak mozna popierac czlowieka ktory nawet humny Polski nie zna ?? jak ta partia wygra to mysle ze bialorus ze swoim dyktatorskim przywodca bedziemogla sie od nas uczyc nienawisci cwaniactwa i kierowania ciemnota .. bo tylko ciemny narod glosuje na partie dyktatorska .. Na pis ktory jest h.. wart !!!!!

-Do max (2011-08-20 22:42:18)

Masz rację,że w PO i PIS jest ubecja,bo to wszystko gotowało się w jednym tyglu,ci cwańsi pozmieniali barwy,żeby być pierwszymi przy grabieży społecznego majątku ,pożniej zostali kombatantami.Szanuję tych co nie zmieniają pogłądów i jeżeli są w SLD to obrywają za wszystko ,winni czy nie bo Polacy lubią zbiorową odpowiedzialność.

- (2011-08-20 21:51:01)

ja nie głosuje na nikogo bo żaden polak się nie nadaje do żądzenia !!!!!!!!!!! polak to złodziej i oszust nieudacznik

-Bolo (2011-08-20 21:36:03)

niedawno Ziobro został zatrzymany przez niemiecką policję w trefnym samochodzie ,albo kradzionym albo miał przebite numery ,pokazał immunitet i zwiał. ot przyjemniaczek sprawiedliwy i prawy.

-Różowy (2011-08-20 21:17:02)

Z tych wypowiedzi wynika ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,żePIS chce koniecznie rządzić bo jedna ruda dewotka w tym mieście za duzo nie zwojuje.Ci,którzy tutaj piszą z PIS nie sądzę,aby mieli amnezję, podejrzewam,że to delikatnie mówiąc niewiedza i ciemnogród ---Bo to PIS ukradł cały majątek Ruchu i pokazał wała tysiącom pracowników tej firmy.Wprawdzie MAŁy DeSPoTa JaruS był wtedy w PC ale swojej sekcie tłumaczy,,ze ten z PC to nie on.Glosi też,że będzie rozliczał wszystkich nieuczciwych .zwłaszcza biznesmenów,chyba w\g takiego klucza ,że kto nie z PIS-em to wrog.Wychowany w tamtej epoce dodrze przyswoił sobie nauki guru-Stalina.

-max (2011-08-20 17:26:18)

ubecja szaleje czerwony sie smieje

-Panie Zoch (2011-08-20 16:16:04)

załuję, że nie mogę wziać udziału w spotkaniu na które Pan zaprasza. Chciałbym zadać Panu kilka pytań, więc może za pośrednictwem tego portalu je przekaże. Napewno dotra do Pana i zapewne bedzie mógł Pan odpowiedziec. Oto pytania:

1/ czy może Pan wskazac, tak z ręką na sercu, kilka przykładów skutecznego się zaangażowania w sprawy społeczności buskiej? Takie z ostatnich dwu lat, wymierne a nie typu wspierałem, mobilizowałem, dążyłem itp

2/czy może Pan określić jakie ma Pan osiagnięcia zawodowe? Na ktorym z zajmowanych dotychczas stanowisk udało się Panu osiągac sukcesy? Jakie były?

3/czy partia, która Pana rekomenduje ma
lokalnie czyli w Busku jakieś wymierne osiągnięcia? Czy udało się np zorganizować busczan wokół jakiejś istotnej społecznie sprawy? A może
aktywiści tej partii wprowadzili pod obrady samorządu jakies ważne kwestie?

Pozostaję z szacunkiem Olo

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry