W dniu 18-08-2011 Platforma Obywatelska RP zainaugurowała kampanię wyborczą w Busku - Zdroju.
Na terenie placu targowego przy ul. Batorego grupa wolontariuszy zbierała podpisy poparcia dla kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych.
Głównymi postaciami z naszego rejonu w walce o mandat posła z ramienia
PO będą obecnie sprawujący mandat Konstanty Miodowicz oraz Artur
Kański z gminy Tuczępy. Kandydatem PO do senatu będzie mieszkaniec Buska-Zdroju - Andrzej Zoch, który ma szansę jako pierwszy w historii uzyskać mandat senatorski dla naszego miasta.
Ważną informacją jest również fakt, że po raz pierwszy wybory do senatu odbędą się w okręgach jednomandatowych, co znaczy że senatorem zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów."
/A.B./