PO startuje z kampanią wyborczą w Busku- Zdroju.
2011-08-18 13:39:11

W dniu 18-08-2011 Platforma Obywatelska RP zainaugurowała kampanię wyborczą w Busku - Zdroju.

Na terenie placu targowego przy ul. Batorego grupa wolontariuszy zbierała podpisy poparcia dla kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych. 

start_kampani_po_busko01.jpg 

Głównymi postaciami z naszego rejonu w walce o mandat posła z ramienia
PO będą obecnie sprawujący mandat  Konstanty Miodowicz oraz Artur
Kański z gminy Tuczępy. Kandydatem PO do senatu będzie mieszkaniec Buska-Zdroju  -  Andrzej Zoch, który ma szansę jako pierwszy w historii uzyskać mandat senatorski dla naszego miasta. 

start_kampani_po_busko02.jpg 


Ważną informacją jest również fakt, że po raz pierwszy wybory do senatu odbędą się w okręgach jednomandatowych, co znaczy że senatorem zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów."

/A.B./

 

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10132