swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

PO startuje z kampanią wyborczą w Busku- Zdroju.

Dodane: MC Data: 2011-08-18 13:39:11 (czytane: 24641)  Wersja do druku

W dniu 18-08-2011 Platforma Obywatelska RP zainaugurowała kampanię wyborczą w Busku - Zdroju.

Na terenie placu targowego przy ul. Batorego grupa wolontariuszy zbierała podpisy poparcia dla kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych. 

start_kampani_po_busko01.jpg 

Głównymi postaciami z naszego rejonu w walce o mandat posła z ramienia PO będą obecnie sprawujący mandat  Konstanty Miodowicz oraz Artur Kański z gminy Tuczępy. Kandydatem PO do senatu będzie mieszkaniec Buska-Zdroju  -  Andrzej Zoch, który ma szansę jako pierwszy w historii uzyskać mandat senatorski dla naszego miasta. 

start_kampani_po_busko02.jpg 


Ważną informacją jest również fakt, że po raz pierwszy wybory do senatu odbędą się w okręgach jednomandatowych, co znaczy że senatorem zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów."

/A.B./

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-do a (2011-08-19 14:42:56)

a ektorat kalisza pisac nie umie,tylko na rurce by sie krecil.

-DO a (2011-08-19 14:31:46)

TY SIĘ PODPISUJESZ a JAK ANALFABETA HEHEHEHEHEHEHE

-a (2011-08-19 14:27:33)

ciekaw jestem czemu sami glupi ludzie wypisuja tutaj te komentarze... Zreszta po samej tresci wypowiedzi widac jak wyglada, mowi, i zachowuje sie elektorat pis. Chamstwo, neinawisc, obłuda!

-co wybieracie ????????? (2011-08-19 13:54:44)

CO WOLICIE MAŁEGO KACZYŃSKIEGO KTÓRY JEST ZA POLSKĄ I KTÓRY CHCIAŁ I ROBIŁ ŻEBY W POLSCE BYŁO DOBRZE ALE KTÓRY JEST BRZYDKI CZY UŚMIECHNIĘTEGO OD UCHA DO UCHA TUSKA KTÓRY SIĘ ŚMIEJE Z NAIWNOŚĆI POLAKÓW ALE JEST ŁADNY ............JA WYBIERAM TEGO PIERWSZEGO BO TO POLITYKA A NIE WYBÓR MISTERA ROKU KTÓRY TYLKO ŁADNIE WYGLĄDA ..........CHODZI OTO ŻEBY DOBRZE RZĄDZIŁ !!!!!!!!!!!! A WYGLĄD TO TRZECIA SPRAWA

-DRAGON (2011-08-19 13:47:14)

POLACTWO DO BOJU, GŁOSOWAĆ NA ZOCHA ŁA-CHA, BO Z BUSKA :-)))TO JE DOBRY ARGUMENT, GŁOSUJĘ ŁA-CHA BO JEZD Z BUSKA !!! TRZEBA MIEĆ ŁEB NA KARKU, BY TO WYMYŚLEĆ, ŁA-CH W SENACIE Z BUSKA I WARSZTATY NIEMOCY NIEMOKA BĘDĄ W STOLYCY !!! TO JE TO CO CHCEMY, TO MOŻE WYMYŚLEĆ NIE BYLE ŻARTOWNIŚ, KTÓRY ZAMIAST GŁOWY MA NOCNIK NA SZYI Z FEKALIAMI I KONCENTRUJE SIĘ NA TYM, BY SIĘ W MAŁYM SZAMBIE NA SZYI NIE UTOPIĆ, TAKI BUSKI MAŁY IDIOTA. TEŻ CHCĘ GŁOSOWAĆ NA TEGO ZO-CHA, CHA CHA ALE ZE ŚMIECHU MAM GLUTA PO KOLANA I CHYBA DO WYBORÓW Z TEGO NIE WYJDĘ.......cdn......

-CIMOSZEWICZ KALISZ KOŁODKO (2011-08-19 13:43:01)

TO NAJWIĘKSI KŁAMCY JAK ZRESZTĄ WSZYSCY W SLD ONI MÓWIĄ TO CO POLACY CHCĄ USŁYSZEĆ A NIE TO CO NAPRAWDĘ MYŚLĄ TO PICERZY A KACZYŃSKI MÓWI TO CO NAPRAWDĘ MYŚLI CI CO GŁOSUJĄ NA SLD TO NAPRAWDĘ CIEMNA MASA I SUUUUUUUUUUUUUUPER NAJWNIACY

-JA zagłosuję na SLD (2011-08-19 13:29:28)

Pisałem dlaczego? Ano dlatego,zeby nie było monopolu. Bo monopol usypia, nie zmusza do działania. Głosując na SLD chciałbym w ekipie przyszłej władzy naszego kraju widzieć takie nazwiska jak Cimoszewicz, Kalisz,Kołodko.... Ludzie , ktorzy mają cos do powiedzenia a nie tylko yyyyyyyyy.

-Do -xyz (2011-08-19 13:10:24)

W.Sikora miał hasło: Z LUDŹMI,WŚRÓD LUDZI,DLA LUDZI.A może ze swoimi ludźmi,wśród swoich ludzi,dla swoich ludzi? Chyba tak lepiej brzmi?(MPGK,KZC,UMIG).Oszczędności w UMIG też są...Zwolnić jednych by przyjąć swoich kolesi? I pewnie wszyscy fachowcy?

-xy (2011-08-19 13:01:41)

Pan Zoch owszem byl obecny w Buskiej malej polityce juz w latach 90tych ale opluwanie Go to przesada a swoja droga to jestem ciekawa gdzie obecnie podziewa sie orzel buskiej S PAN Z E bo jakos przestal notorycznie startowac w kazdych w
yborach.....odnosnie PKSu to rozwalili go sami pracownicy bo kazdy samochod tej firmy to byl maly CPN.Ja jednak chyba zaglosuje na p Zocha bo to w koncu czlowiek z Buska.

-Chicago (2011-08-19 12:23:41)

Zydzi o Polakach opowiadaja dowcipy w USA a teraz w Polsce jakimi glupami sa glosujac na zydow.Pekaja ze smiechu.Kazdy mowi glupi POlak glosuje na ZYDA, HAHA

-PPP (2011-08-19 11:57:07)

Pytam kto zaglosuje na ZYDOWSKO KOMONISTYCZNA PO I SLD.To sa ANTYPOLSKIE PARTIE!!

-sld stop (2011-08-19 10:41:50)

tylko nie sld nie dajdie sie zwodzic ze sld sie zmienilo oni dali mlodszych na kierownicze stanowiska bo tych starych komuchow ludzie dobrze poznali tam sa nowe twarze ..........ale charakter ten sam zlodziejski i oszukanczy

-DONALD MATOLE (2011-08-19 10:34:45)

DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE NIE ZNASZ MATOŁA NAD DONALDA GRABARCZYKA I NIESIOŁA JAGŁOSUJE NA PIS JEDYNĄ UCZCIWĄ PARTIE O TYLE W TEMACIE

-Julia (2011-08-19 10:34:04)

Nikt ideałem nie jest, ale skoro mieszkam w Busku, głosuje na kandydata z Buska. Pozdrawiam wszystkich

-jas (2011-08-19 10:19:09)

wole Pietrka z Galowa

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry