swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko-Zdrój: Dożynki Gminne 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-19 19:44:55 (czytane: 32597)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Starostowie Dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2011. Impreza odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2011 roku na stadionie w Busku-Zdroju.

 dozynki_busko2011.jpg

Program uroczystości:


12.00 – Msza święta dziękczynna – Kościół św. Brata Alberta

13.00 – Korowód

13.30 – Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa

16.00 – Koncert OD GIEWONTU PO BYCOKA

             - Kapela BUSKOWIANIE
             - Zespół śpiewaczy ZŁOTA JESIEŃ
             - Zespół śpiewaczy ECHO
             - Kapela CZARNY POTOK z Bukowiny Tatrzańskiej
             - Zespół  PEŁCZYSZCZANIE

20.00 – Koncert i zabawa taneczna Zespół TAMARYSZE

24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych

Uroczystościom dożynkowym towarzyszyć będą liczne stoiska wystawowe i handlowe, ogródek gastronomiczny i plac zabaw dla dzieci.

ZAPRASZAMY  


Czytaj: Dożynki w Młynach 2010


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (91)
     

-Mieszkaniec (2011-08-21 21:29:50)

Pełny szacun za ugotowanie bigosu na dożynki dla kucharza który tak naprawde nie wie co przyrządził. Ja bym go zwolniła z tego stanowiska od wczoraj. My nie prosięta żeby jeść kwasieliznę, która nadawała się tylko i wyłącznie do kosza. Sprzątający będą mieli wiele pracy.To jest KPINA...

-Ciekawe czy Jarubasowi zrobi sikora wazeline (2011-08-21 13:45:43)

Ciekawe czy Jarubasowi zrobi sikora wazeline

-obiektywna (2011-08-21 13:17:52)

Msza święta dziękczynna - nieodłączny element programu każdej uroczystości...

-p. (2011-08-21 11:33:31)

Wszyscy tylko narzekają, nikt nie potrafi niczego docenić .

- (2011-08-21 06:37:17)

niech się podożynają i koniec

-do Bodzio (2011-08-21 00:37:14)

Każdy, któremu na sercu leży dobro gminy cieszyłby się z takiej "żaby", ale nie nasz najjaśniejszy, bo ten stworzony jest do wyższych celów przecież a nie do pracy! Ciekaw jestem ile żab zostawi swojemu następcy, bo jak wieść niesie w tym kierunku nie robi nic!

-borys (2011-08-20 22:15:54)

Panie Burmistrzu należy zlikwidowac handel ciuchami , majtkami i innymi przed sklepami na chodnikach Pl.Zwycięstwa

-Bodzio (2011-08-20 22:10:58)

Bardzo żałuję,że tych wyborów nie wygrał Wąsowicz ale tylko dlatego że musiałby teraz tą żabę zjeść,czyli wytłumaczyć sie dlaczego nic nie robił w ubiegłym roku ,mimo,że podpisał wszystkie umowy przetargowe,za co nagrodę otrzymała była na szczęście prezeska MPGK-16000 tys.zł.mimo że były duże straty,chyba na kampanię wyborczą?Dlaczego pani R. i pani D. są na zwolnieniach lekarskich? i firma płaci im wysokie chorobowe momo że straty idą w miliony. KTÓRY lekarz wydaje takie zwolnienia,że ma się zwolnienie,ale bułki sie piecze i sprzedaje.Najwyższy też czas odchudzić urząd z tych ideologicznych nieuków,bo pracę dostali nie za umiejętnosci tylko przynależnosc doZ B.A dożynki powinny być w Busku bo dość tego naciągania i przymuszania kolejnych wsi do organizowania dożynek na koszt ludzi a póżniej wywozenia przez switę resztek w bagaznikach.

- (2011-08-20 15:45:42)

ale impreza!!!!!!!!!! musze tam być !!!

- (2011-08-20 10:41:24)

J Ż się zna - on wie jak wyprowadzić kasę

-CHŁOPI RULEZZZZ (2011-08-20 09:01:48)

Czy to prawda że Sikora przepisał się do PSLu i zostawił stowarzyszenie? Wszystkie stołki CHłopkami obsadza to chyba coś jest na rzeczy.

-a w pacanowie nic (2011-08-20 07:27:05)

zadnej imprezy kideys dzieki ecb byly kombii i golec orkiestra a teraz zapyzialy ogrod ecb zostal

-Smerf-Rewitalizacja (2011-08-20 01:24:25)

Ja bym nie odebrał technicznie tych krzywych chodników. Co to za rewitalizacja jak było prosto a jest krzywo i niestarannie położone. Po co to komu za te pieniądze strefa ekonomiczna i ulgi podatkowe jak nic by były i to by można nazwać prawdziwym impulsem rozwoju miasta.

-zk (2011-08-18 13:10:59)

PKS moze uzdrowic pan J - Ż on sie zna.

-Rudy (2011-08-17 08:32:40)

Myślicie,że jak jestem rudy to jestem przebiegły i fałszywy nic bardziej mylnego
Lubie a czasami i kocham to miasto ale należy sie dzielić i dozynki powinny być kroczące tak jak onegdaj

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry