swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko-Zdrój: Dożynki Gminne 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-19 19:44:55 (czytane: 32596)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Starostowie Dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2011. Impreza odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2011 roku na stadionie w Busku-Zdroju.

 dozynki_busko2011.jpg

Program uroczystości:


12.00 – Msza święta dziękczynna – Kościół św. Brata Alberta

13.00 – Korowód

13.30 – Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa

16.00 – Koncert OD GIEWONTU PO BYCOKA

             - Kapela BUSKOWIANIE
             - Zespół śpiewaczy ZŁOTA JESIEŃ
             - Zespół śpiewaczy ECHO
             - Kapela CZARNY POTOK z Bukowiny Tatrzańskiej
             - Zespół  PEŁCZYSZCZANIE

20.00 – Koncert i zabawa taneczna Zespół TAMARYSZE

24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych

Uroczystościom dożynkowym towarzyszyć będą liczne stoiska wystawowe i handlowe, ogródek gastronomiczny i plac zabaw dla dzieci.

ZAPRASZAMY  


Czytaj: Dożynki w Młynach 2010


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (91)
     

- (2011-08-22 13:32:08)

Burmistrz zapił Merol jescze rano stał na stadioniehe he

- (2011-08-22 12:31:00)

Dożynki dożynkami, ale moim zdaniem jest wiele innych, ważniejszych dla nas mieszkańców spraw do krytykowania i opisywania.Np.Co z MPGK, które ma straty ponad 700 tys zł za 2010r i 1 milion 180 tys zł za okres od stycznia do maja tego roku? Kim jest nowy prezes MPGK i czy to kompetentna osoba na tym stanowisku, czy kolejna osoba mianowana w/g klucza koleżeńskiego? Czy prawdą jest, że nowy szef KZC PONIDZIE ma 2 wyroki sądowe i komornika na karku? Czy a jeśli tak to dlaczego OKRĄGLAK otrzymała w dzierżawę koleżanka partyjna Pana Sikory za śmiesznie niski czynsz 1500zł/miesiąc? Dlaczego nadal nie ma sygnalizacji świetlnej na krzyżówce koło szpitala a miała być tymczasowo do czasu rozwiązania docelowego? Co Wy na to???

-JERZY (2011-08-22 12:15:40)

LUDZIE!!!!! KTO TO BYŁ TEN PODCHMIELONY ŚIWY PAN SZALEJĄCY POD SCENĄ.
JEST SPECJALNA NAGRODA DLA NIEGO.

-Papi (2011-08-22 12:10:17)

Panie burmistrzu może wreszcie znajdzie pan chwilę czasu i porozmawia pan z redakcja "echa dnia" na temat zwycięskiej klasy I Buskiego LO. Czekamy aż Pan poświęci nam 3 min od kwietnia, jest pan tak zapracowany albo tak nieporadny, ja mniemam, że to drugie, bądź co bądź stracił pan już około 100 głosów w przyszłych wyborach.

-korfanty (2011-08-22 11:56:28)

,korfanty-ochszczono zone byłego burmistrza ?

- (2011-08-22 11:47:33)

DOŻYNKI PIĘKNE,PIEKNY KOROWÓDZ Z WIEŃCAMI,A DLA LUDZI KTÓRZY PRZYGOTOWALI STOISKA I WIEŃCE NIE MAM SŁÓW UZNANIA,WIELKIE BRAWA PANIE BURMISTRZU ZA POMYSŁ Z DOZYNKAMI W BUSKU,DUZO MIEJSCA -WSZYSCY SIE PIEKNIE PREZENTOWALI, DO ZOBACZENIA ZA ROK W BUSKU. A NA KRYTYKANTÓW NIECH PAN NIE ZWRACA UWAGI -BO TO MŚCIWI LUDZIE ALE ICH SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSIĘGNIE,

- (2011-08-22 11:21:09)

krytykanci powinni sie puknac w czolo-bo naprawde impreze przygotowali organizatorzy SUPER.ja mieszkam w miescie i nie mialam pojecia ze jeszcze rolnicy tak potrafia sie zorganizowac i zrobic takie CUDA jak zrobili wience i stoly ,chyle glowe przed nimi i chwala im za to. impreza piekna ,ludzie zadowoleni ,tylko krytykanci tacy jak Gradzik stali w krzakach i sie przygladali co by tu skrytykowac.,zawsze robcie dozynki w Busku przynajmniej ludzie zobacza jaka jest jeszcze kultura na wsi.

-smerf (2011-08-22 09:55:00)

Busko ożyło po latach snu:) Fajna impreza tylko coś za krótko miało być do 24 a po 23 zakończyli imprezę. Chyba się już akustykowi nie chciało pracować. Tak to jest jak ktoś pracę na siłę wykonuje... Wystarczyło włożyć płytę i nacisnąć play...

- (2011-08-22 08:43:10)

Moim zdaniem dzięki Dozynkom Busko ożyło,dotychczas przez ostatnie kilka lat nasze miasto było uśpione.Była piekna uroczystość w kościele,przepiękne wieńce dożynkowe,wszystkie,każdy był jedynym i niepowtarzalnym dziełem sztuki,tu wielkie gratulacje dla osób,które je wykonywały,Stadion przygotowany profesjonalnie do przyjęcia stoisk wystawowych i zwiedzających gości,tłumy dorosłych i dzieci ,wszystko dopiete na ostatni guzik,GRATULACJE dla organizatorów,prosimy o więcej ,mamy piękny obiekt ,może teraz jakiś koncert MEGA GWIAZDY-Prosimy Panie Burmistrzu niech Busko zacznie tętnić życiem.

- (2011-08-22 08:20:23)

Ja widziałam, że ludność bardzo fajnie się bawiła do późnych godzin było ok.

-KORFANTY (2011-08-22 07:28:53)

Panie Burmistrzu przerosło to wszystko Pana. A nie mówiono że funkcja Burmistrza jest inna niż sterowanie Społem i hurtownią, oraz zastraszonymi pracownikami.

-zaq1 (2011-08-22 01:51:10)

no kurde albo 23 lub 24
to jest lekka roznica:P

do dupy takie rzycz

albo widly albo garnitur
nie robmy se jaj z tego

-Tony (2011-08-22 00:34:36)

Najwieksza atrakcja dożynek to ten siwy Pan szalejący pod sceną.

- (2011-08-21 23:06:03)

przecież BYCOKA już nie ma , zorali :(

-UCZESTNIK DOŻYNEK (2011-08-21 21:39:24)

Gdzież to pan się zgubił panie burmistrzu na tak wielkiej uroczystości czyż nie ważniejsi mieszkańcy jak herbatka.Wszyscy czekali na rozdanie nagród i tu wychodzi pana lekceważenie PANIE GOSPODARZU.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry