Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Starostowie Dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2011. Impreza odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2011 roku na stadionie w Busku-Zdroju.

Program uroczystości:
12.00 – Msza święta dziękczynna – Kościół św. Brata Alberta
13.00 – Korowód
13.30 – Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa
16.00 – Koncert OD GIEWONTU PO BYCOKA
- Kapela BUSKOWIANIE
- Zespół śpiewaczy ZŁOTA JESIEŃ
- Zespół śpiewaczy ECHO
- Kapela CZARNY POTOK z Bukowiny Tatrzańskiej
- Zespół PEŁCZYSZCZANIE
20.00 – Koncert i zabawa taneczna Zespół TAMARYSZE
24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych
Uroczystościom dożynkowym towarzyszyć będą liczne stoiska wystawowe i handlowe, ogródek gastronomiczny i plac zabaw dla dzieci.
ZAPRASZAMY
Czytaj: Dożynki w Młynach 2010