Busko-Zdrój: Dożynki Gminne 2011.
2011-08-19 19:44:55

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Starostowie Dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2011. Impreza odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2011 roku na stadionie w Busku-Zdroju.


 dozynki_busko2011.jpg

Program uroczystości:


12.00 – Msza święta dziękczynna – Kościół św. Brata Alberta

13.00 – Korowód

13.30 – Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa

16.00 – Koncert OD GIEWONTU PO BYCOKA

             - Kapela BUSKOWIANIE
             - Zespół śpiewaczy ZŁOTA JESIEŃ
             - Zespół śpiewaczy ECHO
             - Kapela CZARNY POTOK z Bukowiny Tatrzańskiej
             - Zespół  PEŁCZYSZCZANIE

20.00 – Koncert i zabawa taneczna Zespół TAMARYSZE

24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych

Uroczystościom dożynkowym towarzyszyć będą liczne stoiska wystawowe i handlowe, ogródek gastronomiczny i plac zabaw dla dzieci.

ZAPRASZAMY  


Czytaj: Dożynki w Młynach 2010







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10088