swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko-Zdrój: Dożynki Gminne 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-19 19:44:55 (czytane: 32594)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Starostowie Dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2011. Impreza odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2011 roku na stadionie w Busku-Zdroju.

 dozynki_busko2011.jpg

Program uroczystości:


12.00 – Msza święta dziękczynna – Kościół św. Brata Alberta

13.00 – Korowód

13.30 – Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa

16.00 – Koncert OD GIEWONTU PO BYCOKA

             - Kapela BUSKOWIANIE
             - Zespół śpiewaczy ZŁOTA JESIEŃ
             - Zespół śpiewaczy ECHO
             - Kapela CZARNY POTOK z Bukowiny Tatrzańskiej
             - Zespół  PEŁCZYSZCZANIE

20.00 – Koncert i zabawa taneczna Zespół TAMARYSZE

24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych

Uroczystościom dożynkowym towarzyszyć będą liczne stoiska wystawowe i handlowe, ogródek gastronomiczny i plac zabaw dla dzieci.

ZAPRASZAMY  


Czytaj: Dożynki w Młynach 2010


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (91)
     

-Kadra Burmistrza WS (2011-08-23 06:53:37)

Żurek , Żurek , Żurek , Żurek i pusto
a osiągnięciach Żurka w Mechaniku wypowie się wkrótce sąd

-sołtys (2011-08-22 23:08:15)

Panie Burmistrzu dziękujemy za poczęstunek bigos+bułeczka

-Rodowity (2011-08-22 22:31:13)

A Ty mistrzu poniżej to niby skąd?

- (2011-08-22 21:48:41)

Święto wsi w mieście - niezłe jaja. Po drugie już rzygałem tą ludową muzyką, ile można wytrzymać. Ale nic się nie poradzi, burmistrz wieśniak, jego otoczenie również wieśniaki to nam niedługo Busko do Widuchowej dołączą. I jeszcze te pijawki z PSL

-alex (2011-08-22 20:44:34)

Nie wiem jak wyglądały dożynki bo nie byłam na nich, ale zdziwiło mnie gdy ok godz.22 podjechaliśmy na stadion ze znajomymi myśląc że będzie grać muzyka i potańczymy, a tu niestety się rozczarowaliśmy....

-Sikora jest z PSLu??? (2011-08-22 19:48:59)

Czy W. Sikora jest z PSLu???

-lucek (2011-08-22 18:03:31)

Wszystko pięknie tylko kto przyznał drugie miejsce dla wieńca z wełcza!!! współczuje innym miejscowością które miały naprawdę śliczne wieńce a nie zostało to docenione... od razu widać że nie ma sprawiedliwości a liczą się tylko znajomości.... drugie miejsce to zasługa Pani radnej B.S. mieszkanki wełcza

-iPlus (2011-08-22 17:56:43)

Imreza super, brawa dla pani Oli Imosa, za wspaniale prowadzenie.

-do poniżej (2011-08-22 17:00:56)

Już dawno pisałem o tym żeby zlikwidować osiedla i aby wszyscy wrócili do siebie na wieś.

- (2011-08-22 16:20:32)

żeby nie było tak słodko to mam uwagę do organizatora aby następnym razem policja pilnowała okolicy az się cała zapita wies rozjedzie do domów, bo do poznych godzin krecili sie po osiedlach zapici mezczyzni, wyzywajacy, krzyczący i agresywni.

- (2011-08-22 16:13:46)

zobaczcie dożynki w Korczynie tam nie było przystrojenia wogóle ale skromnie i serdecznie,Mimo ze władza się zmieniła to ta stara nie ujada na obecną a u nas nie moga sie biedacy pogodzc z przegrana,tam tez był Marszałek,

- (2011-08-22 15:59:30)

A JA UWAZAM ZE WSZYSTKO NA SZÓSTKĘ,TYLKO JEDNOSTKI DALEJ ZIEJĄ JADEM.ALE TO U NICH NORMALNE,

-x (2011-08-22 15:15:02)

Gdyby nie pięknie przystrojone stoiska wystawowe kół gospodyń wiejskich, cała oprawa dożynek nie wspominając o biedniutko przystrojonej scenie, to lipa. Oprawa muzyczna - lipa. Miało się wrażenie, że to nie dożynki tylko przegląd emeryckich zespołów śpiewaczych. Później atmosfera wytworzyła się sama, jak to bywa po jednym głębszym. Ocena burmistrza pod względem przygotowania dożynek, minus 0.

- (2011-08-22 14:31:45)

Wam też nikt nie broni używać wazeliny ale najlepiej nic nie robić,siedzieć w kącie i zazdrościć.

-wazeline marszałkowi sprzedawali (2011-08-22 13:59:13)

wazeline marszałkowi sprzedawali
Pan WS i JŻ i takiej samej wazeliny żądają od poddanych w PSS

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry