swietokrzyskie.info


Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko-Zdrój: Dożynki Gminne 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-19 19:44:55 (czytane: 32595)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Starostowie Dożynek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2011. Impreza odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2011 roku na stadionie w Busku-Zdroju.

 dozynki_busko2011.jpg

Program uroczystości:


12.00 – Msza święta dziękczynna – Kościół św. Brata Alberta

13.00 – Korowód

13.30 – Uroczyste otwarcie dożynek i część obrzędowa

16.00 – Koncert OD GIEWONTU PO BYCOKA

             - Kapela BUSKOWIANIE
             - Zespół śpiewaczy ZŁOTA JESIEŃ
             - Zespół śpiewaczy ECHO
             - Kapela CZARNY POTOK z Bukowiny Tatrzańskiej
             - Zespół  PEŁCZYSZCZANIE

20.00 – Koncert i zabawa taneczna Zespół TAMARYSZE

24.00 – Zakończenie uroczystości dożynkowych

Uroczystościom dożynkowym towarzyszyć będą liczne stoiska wystawowe i handlowe, ogródek gastronomiczny i plac zabaw dla dzieci.

ZAPRASZAMY  


Czytaj: Dożynki w Młynach 2010


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (91)
     

- (2011-08-25 21:32:50)

a czy wiecie ze w agencji restrukturyzacji pan gajek rowniez ma wyrok nakazal swoim podwladnym zbierac podpisy na swoja szefowa z kielc i na nia glosowac z rodzinami przeciez to sprawa dla prokuratora

- (2011-08-25 16:55:08)

to i tak dobrze, że okrąglak za 1500zł m-s, bo wąsu szkołe w wełczu oddał za 24zł m-s

- (2011-08-25 15:55:09)

wełecz na pewno stoisko miał bardzo ładne i słusznie należała się mu nagroda, a co do wieńca to trzeba było mu się dobrze przyjrzeć jaki był dwa lata temu ,w ubiegłym roku, a jaki teraz, a nie pisać głupot

-Jakie ma wyjście (2011-08-23 22:37:40)

jak swoich kadr nie ma?

-no, cóż... (2011-08-23 17:35:45)

...obecny widać uwierzył, że poprzedni i jego kadry to same gwiazdy i gwarantują sukces...

- (2011-08-23 16:20:59)

TYLU PIJANYCH WIEŚNIAKÓW W JEDNYM MIEJSCU JESZCZE NIE WIDZIALAM, ŻENADA, ALE CZEGO SIE SPODZIEWAĆ PO TAKIM BURMISTRZU...

-Tak, prezes poprzedni (2011-08-23 14:30:59)

ale za wiedzą i zgodą właścieiela MPGK czyli obecnego burmistrza!

-hej malwino (2011-08-23 14:27:18)

a od kiedy to p.Burmistrz miał czestować ludzi i m.in. sołtysów bo za poprzednika to my czestowalismy p. Burmistrza i gosci których zaprosiliśmy,a jak ciebie teraz nie zaprosił to bardzo dobrze ci zrobil bo to nie miejsce dla takich ujadaczy jak ty,

-i bardzo dobrze (2011-08-23 13:33:23)

dobrze ze impreza do g. 23,bo mielismy rano do pracy . kto chcial to sie bawil od godz. 13,, i tak o 1 godz. za dlugo bo cisza obowiazuje od 22g.SUPER IMPREZA,DZIECI SIE WYBAWILY ,A NIE TYLKO BYŁO DLA DOROSŁYCH.A JADŁO WIEJSKIE NAJSMACZNIEJSZE.- ,szkoda ze nie mam znajomych na wsi.

- (2011-08-23 13:24:30)

słyszałem wszystkie przyspiewki i wszystkie były pozytywne dla Burmistrza-więc pomyślałem sobie jak jego przeciwnicy potrafia byc podli. przeciez to nieprawda co wy wypisujecie. impreza wspaniała ,ludzie zadowoleni,wiec o co tu chodzi-tylko o ludzka msciwość i zazdrosc,

-DO SLEPEJ MALWINY (2011-08-23 13:09:16)

KUP SOBIE MOCNE BRYLE BO PAN BURMISTRZ STAŁ OBOK SCENY RAZEM Z NAMI I WSZYSTKIE GRUPY OBŚPIEWUJACE WIEŃCE WYSŁUCHAŁ,NIE SIEDZIAŁ NA TRYBUNACH TYLKO BYŁ Z NAMI,,JAK NIE WIDZISZ DOBRZE TO KŁANIA SIE OKULISTA,BURMISTRZ DZIĘKOWAŁ NAM WSZYSTKIM SCHODZACYM ZE SCENY.NIE PISZ TAKICH BZDUR BO SIE OŚMIESZASZ,

-to przecież prezes Piotra to zrobił!!! (2011-08-23 12:38:07)

[b] " Np.Co z MPGK, które ma straty ponad 700 tys zł za 2010r i 1 milion 180 tys zł za okres od stycznia do maja tego roku? " [/b]

- (2011-08-23 12:07:32)

"Zgodnie z przyjętym statutem celem stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego a w szczególności: przeciwdziałanie wszelkim wynaturzeniom działającym na szkodę miasta i jego mieszkańców",„Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój ” nie reprezentuje żadnych grup interesów - jest dobrowolnym zrzeszeniem osób działających na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego miasta i gminy Busko-Zdrój.SKĄD WZIĄŁEM TE "ZŁOTE MYŚLI"? ZE STRONY INTERNETOWEJ "POROZUMIENIA SAMORZĄDOWEGO",CZYLI PARTYJKI W.SIKORY(JAK KTOŚ JESZCZE NIE WIE).SKONFRONTUJMY TO TERAZ Z TYM CO NAPISAŁ DWIE STRONY WCZEŚNIEJ INTERNAUTA-CYTUJĘ:Dożynki dożynkami, ale moim zdaniem jest wiele innych, ważniejszych dla nas mieszkańców spraw do krytykowania i opisywania.Np.Co z MPGK, które ma straty ponad 700 tys zł za 2010r i 1 milion 180 tys zł za okres od stycznia do maja tego roku? Kim jest nowy prezes MPGK i czy to kompetentna osoba na tym stanowisku, czy kolejna osoba mianowana w/g klucza koleżeńskiego? Czy prawdą jest, że nowy szef KZC PONIDZIE ma 2 wyroki sądowe i komornika na karku? Czy a jeśli tak to dlaczego OKRĄGLAK otrzymała w dzierżawę koleżanka partyjna Pana Sikory za śmiesznie niski czynsz 1500zł/miesiąc? Dlaczego nadal nie ma sygnalizacji świetlnej na krzyżówce koło szpitala a miała być tymczasowo do czasu rozwiązania docelowego? Co Wy na to???OTWÓRZMY OCZY SZEROKO I PATRZMY WŁADZY NA RĘCE.ŻEBY BYŁO TEŻ JASNE-NIE JESTEM ANI PRZECIWNIKIEM SIKORY ANI ZWOLENNIKIEM WĄSOWICZA-JESTEM ZWOLENNIKIEM PRAWDY,JASNOŚCI I KLAROWNOŚCI W ŻYCIU SPOŁECZNO-POLITYCZNYM I W POSTĘPOWANIU TYCH,KTÓRZY NAMI RZĄDZĄ.

-MALWINA (2011-08-23 10:27:41)

DOŻYNKI W BUSKU ODBYWAŁA SIĘ CO ROKU ZA CZASÓW KOMUNY NIKT NIE NARZEKAŁ TEN OBECNY POMYSŁ TEŻ RTRAFIONY TYKO SZKODA PANIE BURMISTRZU ŻE PAN TAK ZLEKCEWŻYŁ TYCH KTÓRZY TAK SIĘ NAPRACOWALI OLAŁ PAN TO CO MÓWIONO NA TEMAT PAN PRZY OKAZJI PRZEZENTACJI WIEŃCY GDZIE PAN WTEDY BYŁ PAN SIĘ BAWIŁ NA HALI JAK ZAWSZE A TA CHIOŁOTA NIECH TAM SOBIE ŚPIEWA ,A SOŁTYSI JAK SĄ GŁUPI TO NIECH ROBIĄ NA WIZERUNRK PABNA BURMISTRZA ZA BUŁECZKĘ I BIGOS A NA HALI FUL WYPAS KATERING STÓŁ SZWEDZKI CO DUSZA ZAPRAGNIE TAK SIĘ NIE TRAKTUJE NICZYJEGO TRUDU NIECH PAN SIĘ OPAMIĘTA BO BĘDĄ NASTĘPNE WYBORY

- (2011-08-23 09:29:07)

Brawo Lucek! Wszyscy się zastanawiają dlaczego Wełecz został wyróżniony - dostali drugie miejsce za wieniec i drugie miejsce za stół. Ale mnie to nie dziwi - tak jak napisałeś wszysto partyjne koligacje - radna BS z jest przecież z PS. Trzeci rok Wełecz z tym samym wieńcem na dożynakch ale dopiero ta partyjna komisja ich doceniła. Wieniec taki piękny że go nawet w fotoreportażu nie pokazali...

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry