swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko: Zabójstwo na osiedlu Piłsudskiego.

Dodane: MC Data: 2011-07-13 23:03:06 (czytane: 31247)  Wersja do druku

Późnym popołudniem buscy policjanci otrzymali informację o zwłokach mężczyzny, leżących przy garażach na osiedlu Piłsudskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awantury między dwoma mężczyznami. W wyniku bójki jeden z mężczyzn (l.56) zmarł. Drugi oddalił się z miejsca zdarzenia, ale dzięki szybko podjętym działaniom Policji, wkrótce został on zatrzymany przez Policjantów z patrolu ruchu drogowego.

Czterdziestoletni podejrzany, niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za jazdę po alkoholu i złamanie sądowego zakazu. W chwili zatrzymania miał około 2 promili alkoholu.

zabojstwo_pilsudskiego06.jpg

zabojstwo_pilsudskiego04.jpg

zabojstwo_pilsudskiego01.jpg 

Na miejscu zdarzenia Policjanci i technicy policyjni zabezpieczyli ślady.

Podejrzanemu grozić może od 8 lat więzienia nawet do dożywocia.

/red/

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (41)
     

- (2011-07-17 09:49:06)

grodzneie osiedla nic nie da ludzie co wy piszecie!

- (2011-07-17 06:52:14)

ten co pisze że policja była po 30 minutach to jakiś kretyn co coś usłyszał ale nie wie co to karetka nie mogła dojechać. pełny szacun dla policji ,która zjawiła się na miejscu po trzech minutach od zgłoszenia

- (2011-07-16 23:08:35)

nic sie nie dzieje
zawsze spokuj byl

-Marek (2011-07-16 08:56:34)

A co się dzieje teraz na Sikorskiego i Świerczewskiego, że taki spokój nastał ?

- (2011-07-15 15:08:12)

szkoda gościa, byl w porządku
a pić i tak będą nie na garażach to za sklepami

-;-) (2011-07-15 13:40:42)

na os. Sikorskiego to można pić i RZYGAĆ pod sklepem i nikt nie reaguje, czasami to normalnie przejść nie można.Jak będziecie mieli po 40 lat to wtedy możecie pisać sami na siebie staruch a teraz siedżcie cicho.A ja moam taką żonkę co mi na wszystko pozwala, piwko w domku to norma, nie szlajam się po krzakach i nie wystaję pod sklepem jak jakiś m . . . .

- (2011-07-15 10:12:58)

rzeczywiście 40 lat to dziadek
ci 40 latkowie maja dużo lepsza kondycje niż ta młodzież która rzekomo nie ma co robić
nie macie co robić bo nic się wam nie chce
20 lat temu ogólnie nic nie było i jakoś każdy umiał sobie zajęcie znaleźć
trochę chęci i można ten czas zagospodarować

-xyz (2011-07-15 10:08:09)

nie jestem policjantem więc piszę jak było - policjanci na miejscu byli szybko a karetka po 30 minutach. Po zdarzeniu na miejscu było z 10 radiowozów niebieskich i drugie tyle cywilnych policjanci jeździli po całym mieście. Swiadek owszem widzial gościa ale nie znał go i zatrzymanie tego zwyrodnialca to robota policji.

-jp (2011-07-15 08:05:35)

do pawel.tak widziala to pewna osoba.i to ona podala imie nazwisko adres sprawcy.wiec niech redaktor nierobi bohaterow z panow w niebieskich ubraniach.2 sprawa ze od momentu zgloszenia policja przybyla po 30minutach.tak dlugo na wole sie jedzie?i jeszcze jedno gdyby nie ow swiadek pewnie do dzisiaj by go szukali.

-Paweł (2011-07-15 07:17:01)

to było uduszenie, podobno ktoś to widział i zareagowałale nie dał rady. Znowu poprzekręcane tak jak ostatnio było. Wie ktoś kto był mordercą?

-do -Nik Czemny (2011-07-14 23:57:36)

Powstało tyle tych boisk , bo az 2 , ale nie o to chodzi , ile razy chcielismy z kumplami pokopac w piłke a na boisku zawsze jacys starsi , dziadki po 40 lat ledwo co do pilki dolatuja ale oni nie zejdą "bo do starszych trzeba miec szacunek" i nie wolno ich ruszac z biska a w tych czasch nie wypada wbic 2 kijków na łące..Taka prawda ze same staruchy grają, ile razy przejde obok szkół gim1i 2 to starsi kopią. to co ma młodziez robic, jak im grac nie pozwolą to idą na piwo, pozatym boisko szkolne powinno byc dal młodziezy, jakos jak było betonowe boisko to starsi nie wchodzili, taka prawda;/

-taka prawda (2011-07-14 22:50:25)

Teraz jest tak zrobione ze pod sklepem nawet piwa sie nie mozna napic.. to gdzie ludzie piją (mam na myśli osoby od dojrzałe a nie to całe gówniarstwo) oczywiście że pójdą na garaże tam gdzie Panowie Policjanci nie kontrolują zbyt często tego miejsca, w domu żona nie pozwoli się napić to napiją sie na garażach, nie mówie tu o uchlaniu sie jak świnia, bo to inna śpiewka jest. A ta cała młodzież zaczyna z nimi i dochodzi do szarpanin. Po jaką cholerę zaczepiają się na wzajem!

-rademenes (2011-07-14 22:08:23)

gdzie jest policja na osiedlu sikorskiego mozna pic [pod sklepem albo w krzakach gdzie jest policja.

-Nik Czemny (2011-07-14 21:15:05)

Młodzież nie ma co robić czy nie chce nic robić oprócz ćpania,chlania i bijatyk?Wystarczy posłuchać tekstów 'piosenek' których słuchają a potem przekładają to na rzeczywistość.Niestety,oni po prostu nie chcą się zająć niczym konstruktywnym,powstało pełno nowiutkich boisk sportowych z których nie chca korzystać,ścieżki rowerowe itd.Takie to pokolenie nam niestety wyrosło...

-wesoły romek (2011-07-14 20:16:16)

Proponuje ściągnąć z Sandomierza o.Mateusza przyjedzie na rowerze - obada sprawę i dowiemy się czy chłopy pobili się o flaszke czy były to może porachunki mafijne:) i wszystkie osrane pseudo społeczniaki przestaną pier... co tu zrobić żeby było OK. najlepiej ogrodzić osiedle, założyć kraty w oknach, monitoring a psom zaszyć dupy żeby nie srały....

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry