Busko: Zabójstwo na osiedlu Piłsudskiego.
2011-07-13 23:03:06

Późnym popołudniem buscy policjanci otrzymali informację o zwłokach mężczyzny, leżących przy garażach na osiedlu Piłsudskiego.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awantury między dwoma mężczyznami. W wyniku bójki jeden z mężczyzn (l.56) zmarł. Drugi oddalił się z miejsca zdarzenia, ale dzięki szybko podjętym działaniom Policji, wkrótce został on zatrzymany przez Policjantów z patrolu ruchu drogowego.

Czterdziestoletni podejrzany, niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za jazdę po alkoholu i złamanie sądowego zakazu. W chwili zatrzymania miał około 2 promili alkoholu.

zabojstwo_pilsudskiego06.jpg

zabojstwo_pilsudskiego04.jpg

zabojstwo_pilsudskiego01.jpg 

Na miejscu zdarzenia Policjanci i technicy policyjni zabezpieczyli ślady.

Podejrzanemu grozić może od 8 lat więzienia nawet do dożywocia.

/red/

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=9913