swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko: Zabójstwo na osiedlu Piłsudskiego.

Dodane: MC Data: 2011-07-13 23:03:06 (czytane: 31248)  Wersja do druku

Późnym popołudniem buscy policjanci otrzymali informację o zwłokach mężczyzny, leżących przy garażach na osiedlu Piłsudskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awantury między dwoma mężczyznami. W wyniku bójki jeden z mężczyzn (l.56) zmarł. Drugi oddalił się z miejsca zdarzenia, ale dzięki szybko podjętym działaniom Policji, wkrótce został on zatrzymany przez Policjantów z patrolu ruchu drogowego.

Czterdziestoletni podejrzany, niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za jazdę po alkoholu i złamanie sądowego zakazu. W chwili zatrzymania miał około 2 promili alkoholu.

zabojstwo_pilsudskiego06.jpg

zabojstwo_pilsudskiego04.jpg

zabojstwo_pilsudskiego01.jpg 

Na miejscu zdarzenia Policjanci i technicy policyjni zabezpieczyli ślady.

Podejrzanemu grozić może od 8 lat więzienia nawet do dożywocia.

/red/

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (41)
     

-Busko jest bardzo bezpieczne (2011-07-14 19:59:44)

A głosy dotyczące monitoringu to głupota zróbcie więzienie z własnego osiedla a później zgnijcie we własnym fermencie społeczniaki:) Zróbcie coś dla młodzieży a nie pozostawiliście ich samym sobie i teraz jeszcze ich opluwacie.. Młodzież jest w porządku a to że nie mają żadnych perspektyw na spędzanie czasu i ułożenie sobie życia w swoim miejscu urodzenia to jest skandal:) Odnośnie sytuacji zdarzyło się trudno wszędzie mogło to tego dojść i to nie pierwszy przypadek więc proszę nie wieszać psów na Woli bo to zajebiste osiedle jedno z niewielu której jeszcze nie wymarło. a społeczniaki z przed telewizorów najwięcej komentują szybko się zapomina jak się było młodym co nie???? Pozdrawiam zawistnych zaszczutych zakłamanych hipokrytów:D

-Prosze wstac sad idzie (2011-07-14 18:50:10)

Ta sprawą zajmnie sie Anna Maria Wesołowska.

-OG (2011-07-14 18:30:56)

kolejna ofiara na woli, prawdopodobnie były to walki gangów albo porachunki mafijne, ale to jeszcze nie potwierdzone informacje. tak czy inaczej wola sieje postrach w miescie

-... (2011-07-14 18:15:32)

hee właśnie to było uduszenie a nie morderstwo,
wiadomo że z niczego trzeba zrobić sensacje jak to zawsze robią redaktorzy

-dd (2011-07-14 18:01:25)

idzcie spać wszystkie społeczniaki!!! w dupie byliscie i gówno widzieliscie...
monitoring sobie w domu zrob jak sie boisz! co my mamy robic w tym miescie?! nie ma nic dla młodziezy i dziwicie sie ze siedzimy na garazach i pijemy piwo...

Szacun dla 'Mieszkaniec Osiedla'

-FERNANDEZ (2011-07-14 17:29:46)

XAVI 10 lat temu to tak ale teraz to osiedle jak kazde inne w busku jest spokój

- (2011-07-14 17:12:48)

2 tygodnie temu w sobote w nocy tez sie lało 5 pijanych młodych i tez obok kotlowni tak wiec to nie jest pojedynczy przypadek w tamtej okolicy

-mb (2011-07-14 16:37:42)

monitoring osiedlowy proponuje.na sikorskiego nie lepiej,u góry ośrodek trzeźwośći a na dole pijaczkii tak co dzień.nie byłoby napewnoo tyle kradziezy,pijaństwa i wandalizmu jakby policja troche bardziej kontrolowala osiedla ,ale w godzinach wieczornych i późną nocą a nie w południe bo o tej godzinie to złodzieje nie chodzą.

-EKIPA (2011-07-14 16:12:12)

Oj tam Oj tam xD

-Mieszkaniec osiedla. (2011-07-14 15:36:31)

Mieszkam na tym osiedlu 20 lat owszem sporo tu pijaczkow jednak mimo wszystko sa oni bardzo kulturalni. To co sie stalo zaskoczylo wszystkich. Ale jezeli ktos pisze ze na tym osiedlu mieszkaja BANDYTY itp musze stwierdzic jestem w szoku. Kiedys pseudo-raperzy ktorzy dzis maja po 5 dzieci bawili sie w gangsterke i wkrecali sobie ze sa czarnuchami z USA ale wyrosli z tego i jest spokoj. Dzis rosnie mlodsze pokolenie ktoremu nie mozna niczego zarzucic a ze sobie wypija to ich sprawa. Mysle ze wiekszosc tu piszacych za kolnierz nie wylewa.

-XAVI (2011-07-14 15:23:36)

Wola - Piłusudskiego od zawsze było to osiedle niebezpieczne. Wiele pobic, okradzeń, chamstwa wulgaryzmu itp.
Do takiego czynu kiedys musiało dojsc...

-juan carlos da silva (2011-07-14 14:49:03)

Najbardziej zżulałe osiedle w Busku, bzez dwóch zdań.

-xx (2011-07-14 12:43:40)

szybciej to rozwiązali niż w w-11, teraz pora na kwiaty i szampan

- (2011-07-14 10:58:01)

Jak by nie drogówka to by nawet jasnowidz nie pomógł, kto by go tam znalazł brakło mu sto metrów do domu i by mu się udało

-beata (2011-07-14 10:28:03)

no niestety mieszkam w bloku na przeciwko i widzę co się dzieje, cały czas przesiaduje tam osiedlowe menelstwo starsi i młodsi, policja bardzo często przejeżdża ale dużo to nie daje bo teraz jak się ciepło zrobiło non stop słychać pijackie darcie
wieczorem strach z psem wyjsc

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry