swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Adam Jarubas pokonał koronawirusa

Dodane: Marta Data: 2020-04-17 12:37:26 (czytane: 19769)  Wersja do druku

Po miesięcznym leczeniu na oddziale zakaźnym Europoseł Adam Jarubas w czwartek, 16 kwietnia wrócił do domu.

Na Fanpage europosła możemy przeczytać:

"Kochani, Jestem w domu z rodziną i czuję się bardzo dobrze. Dziś minął równy miesiąc, odkąd z wirusem znalazłem się w szpitalu. Moje leczenie trwało dość długo. Czeka mnie jeszcze leczenie domowe. Jestem szczęśliwy, że udało mi się z tego wyjść. Miałem wiele czasu na myślenie. Dotąd byłem dzieckiem szczęścia. Nigdy w życiu poważnie nie chorowałem, nie byłem w szpitalu. Pracę lekarzy, pielęgniarek, obsługi znałem przede wszystkim z ludzkich opinii i filmów. Dziś z perspektywy własnego doświadczenia muszę przyznać, że to prawdziwi bohaterowie. Jestem tym wszystkim ludziom naprawdę wdzięczny. Adres: „Kielce Radiowa 7”, choć będzie mi się kojarzył z trudnym czasem choroby, to również z dobrymi, dającymi nadzieję ludźmi.

Dziękuję rodzinie, bez której nie dałbym rady stanąć na nogi. Dziękuję wielu osobom, przyjaciołom, znajomym i nieznajomym, którzy wspierali mnie każdego dnia „bombardując” telefonami, sms, czy na profilach społecznościowych. Słowo i wyczuwalna, autentyczna ludzka życzliwość mają olbrzymią moc i dają siłę. A ta, konieczna do zwalczenia choroby, bierze się organicznie z nas, ale powstaje również w relacji z Panem Bogiem i z innymi ludźmi. I dzięki Wam tej siły mi nie zabrakło, choć były trudne momenty.

Wyszedłem ze szpitala odbierając ważną życiową lekcję. Zabrzmi banalnie: nikt z nas nie jest nieśmiertelny i nawet ci, którym nigdy w życiu nic nie dolegało, z dnia na dzień mogą stanąć na krawędzi. Dlatego warto cieszyć się życiem -każdym dniem, dbać o zdrowie, pielęgnować dobre relacje z innymi, rzetelnie pracować i mieć nadzieję w tych trudnych beznadziejnych czasach. Dziś dostałem kolejną szansę...."

O chorobie Europosła pisaliśmy w marcu: http://www.busko.com.pl/europosel-adam-jarubas

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

(2020-04-17 13:21:50)

Kolejna osoba która pokonała tą chorobę , cieszę się bardzo oczywiście dużo zdrowia w dalszym leczenie, jednak nie zapominajmy jakiego nie odpowiedzialnego zachowania dopuścił się Pan Jarubas, po powrocie z zagranicy uczestniczył w spotkaniach spotykając przy tym wielu ludzi których mógł zakazić.

(2020-04-17 13:07:31)

Kogo to@?

ANNA. (2020-04-17 13:05:58)

Pozdrawiamy Panie Marszałku i Europośle. duzo zdrowia, JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM,DZIEKUJEMY ZA PANA SŁOWA,,SA BUDUJĄCE DLA NORMALNYCH LUDZI. DEBILAMI SIĘ PROSIMY NIE PRZEJMOWAĆ,,NIECH PAN BÓG MA PANA I PANA RODZINĘ W OPIECE,

(2020-04-17 12:57:09)

Jak ja bym z czegoś takiego wyszedł to figurkę bym w Piestrcu odnowił .

WOJCIECHU (2020-04-17 12:56:58)

JESTES DEBILEM WOJCIECHU PISZAC TAKIE BREDNIE. POMÓDL SIE BO NIE WIADOMO CO CIEBIE CZEKA W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOSCI.

jolka (2020-04-17 12:54:14)

wot charoszyj maladiec

jolka (2020-04-17 12:53:59)

wot charoszyj maladiec

Wojciech (2020-04-17 12:48:43)

O boże wreszcie bo już od miesiąca tak się przejąłem że nie jem i nie śpię xd co to kogo obchodzi?? Karolinka z pacanowa się ucieszy. Dalej płacze publicznie i blaga o fotel?

(2020-04-17 12:47:32)

Dobra wiadomość - pozdrawiam

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry