swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Antoni Macierewicz i Beata Gosiewska odwiedzili Busko - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: admin Data: 2014-05-20 17:05:53 (czytane: 56824)  Wersja do druku

W poniedziałkowy wieczór odbyło się spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem oraz senatorem RP Beatą Gosiewską zorganizowane przez Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju oraz Prawo i Sprawiedliwość. Początek retransmisji o godzinie 10.30

macierewicz002.jpg

macierewicz005.jpg

macierewicz003.jpg

macierewicz2001.jpg

macierewicz1001.jpg

Mimo, iż spotkanie udało się organizować w ostatniej chwili, salę konferencyjną w Pensjonacie Sanato wypełnił tłum zwolenników PiS. Spotkanie miało na celu prezentację kandydatki do Parlamentu Europejskiego - Senatora RP Beaty Gosiewskiej. Omawiano obecną sytuację polityczną w kraju i w europie. Nie zabrakło również tematu katastrofy smoleńskiej.

Spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem oraz senatorem RP Beatą Gosiewską będzie retransmitowane w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Godziny retransmisji:
21 maja 2014r., godz. 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Zapraszamy do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

   dvd_logo150.jpg

Nagranie ze spotkania dostępne w wersji DVD


 Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785  (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)
lub  604 509 169.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (44)
     

-!! (2014-05-19 20:32:43 - IP: ***.33.207.123)

psycholu twórzu macierewiczu spieprzaj na saxy a z Buska nawiedzony bydlaku won!!!

zdzichu (2014-05-19 20:20:38 - IP: ***6.141.132)

wystarczy spojrzeć na tego pana:)

-do poniżej (2014-05-19 19:45:04 - IP: ***174.90.222)

pinezka utkwi w korze, nie naruszy drzewa, a Wojciecha Legawca, dziś dyrektora Uzdrowiska taśmy przylepne z wyborów sprzed 4 czy 8 lat zdobią wciąż rynny i znaki drogowe w Busku i to nikomu nie przeszkadza!

- (2014-05-19 18:48:08 - IP: ***254.211.27)

Mam pytanie do p. Gosiewskiej-dlaczego Jej plakaty wyborcze w ubiegłym tygodniu były przytwierdzone wieloma pinezkami do drzew na ul. Staszica po przeciwnej stronie kościoła? Droga Pani wstyd,że nie szanuje Pani drzewostanów i estetyki miasta.

- (2014-05-19 18:21:43 - IP: ***6.156.215)

Buski układ na razie czuje się bezkarny, ale i na nich przyjdzie czas. Ktoś kiedyś rozliczy ich rządy.

-lux (2014-05-19 16:14:46 - IP: ***174.90.222)

Agent Tomek nie dał rady buskiemu układowi, może Macierewicz poradzi sobie, oby!

-Pani tytoniarzowa (2014-05-19 13:46:25 - IP: ***185.55.35)

Witamy serdecznie na Ponidziu, Panie Antoni, niezłomny wojowniku o prawdę.
Przyjdę na pewno.

- (2014-05-19 12:54:06 - IP: ***14.95.250)

a ja akurat PO wrzucam do tego samego worka co PiS, czyli poza sejm, a to nie zmienia faktu że P.Macierewicz to fanatyk polityczny z trudnym do określenia stanem emocjonalno osobowościowym.
I nie sądze że trzeba być pieskiem PO aby jasno i trzeźwo patrzeć na postępowanie wymienionego powyżej. Nawet moja 9 letnia córka zapytała kiedyś czy ten Pan aby na pewno jest zdrowy.

-internauta (2014-05-19 12:18:14 - IP: ***30.95.27)

widze ze pieski PO juz szczekaja a ja wam odpowiadam gdy by wasz guru TUSK nie miał nic do ukrycia to by komisja międzynarodowa wyjaśniła katastrofe smoleńską ale że bylo wszystko ukartowane to sie boi ten sie boi który broi

-psychiatra jest zajęty tuskiem więc go nie będzie (2014-05-19 11:26:08 - IP: ***154.172.171)

psychiatra oraz prokurator powinien się zająć obywatelem tuskiem mam nadzieje że ludzie sie nie nabiora rudemu bo rude jest fałszywe a ogólnie to tusk ma jakis program czy bedzie oszukiwał ze coś robi ale tylko dla kolesi z układu

-tylko nie pis (2014-05-19 10:37:16 - IP: ***.244.152.188)

A będzie na sali jakiś psychiatra?

- (2014-05-19 10:23:47 - IP: ***.81.90.150)

BRAWO

- (2014-05-19 10:17:34 - IP: ***14.95.250)

tylko nie ON!

-x (2014-05-19 09:49:46 - IP: ***74.254.208)

To tak na serio?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry