swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Antoni Macierewicz i Beata Gosiewska odwiedzili Busko - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: admin Data: 2014-05-20 17:05:53 (czytane: 56823)  Wersja do druku

W poniedziałkowy wieczór odbyło się spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem oraz senatorem RP Beatą Gosiewską zorganizowane przez Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju oraz Prawo i Sprawiedliwość. Początek retransmisji o godzinie 10.30

macierewicz002.jpg

macierewicz005.jpg

macierewicz003.jpg

macierewicz2001.jpg

macierewicz1001.jpg

Mimo, iż spotkanie udało się organizować w ostatniej chwili, salę konferencyjną w Pensjonacie Sanato wypełnił tłum zwolenników PiS. Spotkanie miało na celu prezentację kandydatki do Parlamentu Europejskiego - Senatora RP Beaty Gosiewskiej. Omawiano obecną sytuację polityczną w kraju i w europie. Nie zabrakło również tematu katastrofy smoleńskiej.

Spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem oraz senatorem RP Beatą Gosiewską będzie retransmitowane w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Godziny retransmisji:
21 maja 2014r., godz. 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Zapraszamy do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

   dvd_logo150.jpg

Nagranie ze spotkania dostępne w wersji DVD


 Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785  (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)
lub  604 509 169.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (44)
     

(2014-05-20 18:29:02 - IP: ***6.42.131)

po łysinach widać, e średnia wieku 86

-emil (2014-05-20 18:13:52 - IP: ***6.1.194)

jak widac sama mlodziez do nich nalezy przyszlosc polski

- (2014-05-20 17:55:20 - IP: ***185.119.9)

Ja i moja cała bliższa i dalsza rodzina będzie glosować na PIS i zachęcam tak samo!

-zmarnowany głos (2014-05-20 12:51:26 - IP: ***209.134.187)

wszyscy z po to nie roby karierowicze i prywaciarze głosując na nich ułatwiasz im kręcenie lodów

-tylko nie hitlerowcy z PO (2014-05-20 11:26:27 - IP: ***154.165.83)

nie wart głosować na idiote TUSKA bo on sam nie wierzy w swoje zwycięstwo i szykuje odlot do BRUKSELI ON WAS FRAJERÓW MA W D...E wykonał zadanie DEWASTACJI kraju to SPIEPSZA

- (2014-05-20 11:11:29 - IP: ***209.135.17)

Będzie coś o Tupolewie?
Tosiek przedstawi kolejną teorię spiskową jak to geneza katastrofy narodziła się na ponidziu?

bob (2014-05-20 10:28:39 - IP: ***253.222.166)

Boże chroń Polskę od powietrza,głupoty i wojny uchowaj nas Panie

-Wpisz w wyszukiwarkę: Kabaret pod Wyrwigroszem Oddział Specjalny: (2014-05-20 06:05:30 - IP: ***64.242.75)

ubaw po pachy, tylko jedna piosenka o Antku, której nigdy nikt nie skomentował

-najnowszy sondaż (2014-05-19 23:26:04 - IP: ***154.159.43)

w tvp info PIS 32% PO 25% I.......WSZYSTKO JASNE HEHEHEHHEHEHE

-do antek kuku (2014-05-19 22:25:59 - IP: ***.248.33.200)

zawsze mozesz spojrzec w lustro tam zobaczysz czuba jakiegoś nie widział bo sam nim jesteś

-BOB (2014-05-19 22:17:44 - IP: ***2.45.237)

A DLACZEGO TEN CZUBEK JESZCZE NIE W MORAWICY? A DRUGIE PYTANIE: KTO BĘDZIE BIŁ BRAWO TEMU ŚWIROWI!!!

-Antek kuku (2014-05-19 21:52:57 - IP: ***150.142.214)

Szkoda, że nie będę mógł być! Rzadka okazja zobaczyć największego czubka Polski w Busku; I byłby ubaw po pachy z tych Antkowych teorii na temat Smoleńska:) Może wymyślił jakąś nową? Bo hel, magnesy, sztuczna mgła, 2 wybuchy, bomba próżniowa już się trochę przejadły;) Wdowa po Edgarze to też niezła artystka!

-głos oddany na PO jest głosem zmarnowanym (2014-05-19 21:02:10 - IP: ***39.175.240)

ludzie szkoda wybierać pasożytów takich jak ci z PO przykład MIODOWICZ co to tylko POtrafił z pieskiem chodzić i piesek obsrywał chodniki a on PObierał co miesiąc ze 12 tysięcy diety POselskiej takim darmozjadom POdziękujmy

-głos oddany na PO jest głosem zmarnowanym (2014-05-19 20:54:31 - IP: ***39.175.240)

ludzie szkoda wybierać pasożytów takich jak ci z PO przykład MIODOWICZ co to tylko POtrafił z pieskiem chodzić i piesek obsrywał chodniki a on PObierał co miesiąc ze 12 tysięcy diety POselskiej takim darmozjadom POdziękujmy

-lepszy pis niż ryży pysk (2014-05-19 20:43:46 - IP: ***39.175.240)

koniec balu oszustów jest bliski ( zakończy się w niedziele 25 ) 25 WYPIEPSZAMY RUDEGO !!!!!!!!!!!!!!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry