Antoni Macierewicz i Beata Gosiewska odwiedzili Busko - retransmisja w Ponidzie.TV
2014-05-20 17:05:53

W poniedziałkowy wieczór odbyło się spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem oraz senatorem RP Beatą Gosiewską zorganizowane przez Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju oraz Prawo i Sprawiedliwość. Początek retransmisji o godzinie 10.30


macierewicz002.jpg

macierewicz005.jpg

macierewicz003.jpg

macierewicz2001.jpg

macierewicz1001.jpg

Mimo, iż spotkanie udało się organizować w ostatniej chwili, salę konferencyjną w Pensjonacie Sanato wypełnił tłum zwolenników PiS. Spotkanie miało na celu prezentację kandydatki do Parlamentu Europejskiego - Senatora RP Beaty Gosiewskiej. Omawiano obecną sytuację polityczną w kraju i w europie. Nie zabrakło również tematu katastrofy smoleńskiej.

Spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem oraz senatorem RP Beatą Gosiewską będzie retransmitowane w naszej Telewizji Internetowej:

 

 

Godziny retransmisji:
21 maja 2014r., godz. 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Zapraszamy do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl







 

   dvd_logo150.jpg

Nagranie ze spotkania dostępne w wersji DVD




 Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785  (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)
lub  604 509 169.

 












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16760