swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Wandale znów w akcji

Dodane: admin Data: 2014-01-18 16:42:21 (czytane: 18562)  Wersja do druku

Tym razem złośliwie, w drogę wandalom, weszła lampa w nowym parku w rynku. Trzeba myśleć, a nie zaczepiać nabuzowanych atmosferą piątkowej nocy spacerowiczów. Nie miała szans.

lampa_park.jpg 

Widocznie trafił swój na swego i na przeciw siebie stanęli przeciwnicy o podobnym IQ - chłopcy zapewne mieli przewagę liczebną i wyszli ze starcia zwycięsko.
Lampa do dziś nie może się pozbierać...

Jest nadzieja, że wszystko zarejestrowały kamery i w razie czego monitoring potwierdzi zeznania spacerowiczów, że to lampa jest winna całemu zajściu.


/MC/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (43)
     

-Bul (2014-01-18 19:59:56)

A może by tak jakiś pluton policji USA. Niedawno czytałem, że dwóch policjantów USA potraktowało półgłówka paralizatorem, a 3-ci po dołączeniu do interwencji wziął go i zastrzelił.

-jas (2014-01-18 18:47:11)

porządny monitoring i częsta kontrola straży....a na pewno ogromne kary dla tego co to zrobił!!!!! ale i tak hołota jest była i będzie niektórzy lubią żyć w syfie i nieładzie, przykre

-Lukas aka (2014-01-18 18:09:17)

co za idiota...

-miśek (2014-01-18 18:08:29)

a policja jak zwykle łapie tylko źle przechodzących przez ulice zamiast zajmować się wandalami i małolatami co na mickiewicza piją piwo i wódkę do nich to się boją podchodzić

-Co to? (2014-01-18 17:52:23)

Komentarz jest zbyteczny. Wszystko jest pięknie opisane w artykule :))

-K.P (2014-01-18 17:43:17)

BURAKI!!!!!!JAJA IM KASTROWAĆ NA ŻYWCA,WEŁNA SIĘ ZLEZIE I SZALEJE!

-lbr (2014-01-18 17:28:03)

Pytam gdzie są rozdzice, kontrole pijanych nieletnich po 23... Polska.

-rrrrrr (2014-01-18 17:19:46)

A gdzie jest policja i straż miejska?
Jak zwykle zaspali
Wcale ich nie widać w mieście

-zozoz (2014-01-18 17:15:55)

widziałam to dzisiaj jak przechodziłam przez park...w pewnej chwili pomyślałam że moze się popsuło i słuzby "rozkręciły"...a tu widać hołota w tym swe obślizgłe łapy maczała. Mam nadzieje że gnój zostanie solidnie ukarany...

-Buszczanin (2014-01-18 17:13:54)

Złapać gnoi i ich zgnoić! Oko za Oko! Toż to jest totalny debilizm wszystko niszczyć co innych cieszy. Może gdyby były piesze patrole i wyłapywała pijanych wyrostków może by nie było tych zniszczeń tak jak i w parku zdrojowym. Tylko łapać i surowo karać!

-wiesiek (2014-01-18 17:11:52)

powinni takim leb ukrecic tak jak tej lampie. WIESNIAKI

- (2014-01-18 17:11:23)

Gdzie sa panowie i panie od alkomatów

-wojtek (2014-01-18 16:54:46)

co za hołota...

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry