Wandale znów w akcji
2014-01-18 16:42:21

Tym razem złośliwie, w drogę wandalom, weszła lampa w nowym parku w rynku. Trzeba myśleć, a nie zaczepiać nabuzowanych atmosferą piątkowej nocy spacerowiczów. Nie miała szans.


lampa_park.jpg 

Widocznie trafił swój na swego i na przeciw siebie stanęli przeciwnicy o podobnym IQ - chłopcy zapewne mieli przewagę liczebną i wyszli ze starcia zwycięsko.
Lampa do dziś nie może się pozbierać...

Jest nadzieja, że wszystko zarejestrowały kamery i w razie czego monitoring potwierdzi zeznania spacerowiczów, że to lampa jest winna całemu zajściu.


/MC/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15886