Wandale znów w akcji 2014-01-18 16:42:21
Tym razem złośliwie, w drogę wandalom, weszła lampa w nowym parku w rynku. Trzeba myśleć, a nie zaczepiać nabuzowanych atmosferą piątkowej nocy spacerowiczów. Nie miała szans.
Widocznie trafił swój na swego i na przeciw siebie stanęli przeciwnicy o podobnym IQ - chłopcy zapewne mieli przewagę liczebną i wyszli ze starcia zwycięsko. Lampa do dziś nie może się pozbierać... Jest nadzieja, że wszystko zarejestrowały kamery i w razie czego monitoring potwierdzi zeznania spacerowiczów, że to lampa jest winna całemu zajściu.
/MC/
|
|
|