swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Wandale znów w akcji

Dodane: admin Data: 2014-01-18 16:42:21 (czytane: 18561)  Wersja do druku

Tym razem złośliwie, w drogę wandalom, weszła lampa w nowym parku w rynku. Trzeba myśleć, a nie zaczepiać nabuzowanych atmosferą piątkowej nocy spacerowiczów. Nie miała szans.

lampa_park.jpg 

Widocznie trafił swój na swego i na przeciw siebie stanęli przeciwnicy o podobnym IQ - chłopcy zapewne mieli przewagę liczebną i wyszli ze starcia zwycięsko.
Lampa do dziś nie może się pozbierać...

Jest nadzieja, że wszystko zarejestrowały kamery i w razie czego monitoring potwierdzi zeznania spacerowiczów, że to lampa jest winna całemu zajściu.


/MC/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (43)
     

-Monitoring (2014-01-19 18:34:54)

Skoro jest monitoring to w czym problem ? Chyba ze tak działa jak na "Gliniankach".

-buszczanin (2014-01-19 18:18:02)

Wyłapcie tych ćpunów,ćpunki psycholów i do prac porządkowych w całym mieście,i niech się wyżywają przy robocie.

-Jo (2014-01-19 15:58:22)

Chyba Powro troszkę popił i poszalał.
Dobrze że tylko tyle zbroił.

-Nikoś (2014-01-19 14:46:52)

Czy tak trudno zrobić tajne patrole , nie tylko wandale i ćpuny i pijacy przesiadują w parkach i innych skwerach.Policja tylko pieszych łapie za dnia bo sami wieczorem po cywilu mają stracha się pojawić, mieszkałem w Krakowie obok parku i często cywilne patrole robiły naloty nawet jak po 22:00 w bloku w piwnicy się świeciło to zaglądali.Stołki się zmieniają w komendzie ale bezpieczeństwo spada w Busku, Pan Sikora Busko zrewitalizoawał a komendanci dopuszczają do coraz to gorszych aktów wandalizmu. Sikora zrobił uzdrowisko a komendanci poligon.

- (2014-01-19 13:53:47)

dAJCIE MLODYM PRACE. A BEDZIE LAD I PORZADEK.

-1 (2014-01-19 10:51:55)

a ja wam mowie, że mgła, poranek i strzały to naprawde brzmi znajomo. To nie dzieci, to czerwoni

-DRAGON (2014-01-19 00:17:26)

Coś z wandala, pacana i bezmózgowca zarazem to ma inwestor, który zdecydował o zamontowaniu takiego oświetlenia, które jest buskim i jedynym wynalazkiem chyba prosto z Marsa. Tego typu oświetlenie nie nadaje się do parku tylko ogrodzonego własnego domu. Te buskie innowacje świecą po oczach i nie ma z nich żadnego pożytku to są w takim stanie jak na załączonym obrazku i wszystko gra.

-MAX (2014-01-18 22:32:09)

ŁEB BYM UKRECILA PRZY SAMEJ DUPIE TAKIEMU WANDALOWI,GDZIE RODZICE!!!

- (2014-01-18 22:09:06)

Za ładni nie może być bo to "obciach" pytam więc kiedy przeglądane są zapisy z monitoringu.Już na nowych lampach i drzewach pojawiają się ogłoszenia o jednym powiadomiłam Straż Miejską,drugie wisi od tygodnia na drzewie na wprost cukierni Łyżwińskich śmieszne że ogłaszający chce świadczyć usługi porządkowe.Uważam ze powinien zacząć od usunięcia własnego ogłoszenia i dodatkowo zapłacić mandat wtedy będzie wiedział do czego służą stojące wielkie słupy.

- (2014-01-18 21:38:01)

No właśnie co to zwyczaje ostatnio. Nie ma pieszych patroli policji tylko tyłki wożą samochodami. Za duży przydział na paliwo dostali i muszą wyjeździć czy co? Kiedyś to chodził patrol 2 policjantów z psem to się małolaty trochę bały a teraz dziewuchy poprzyjmowali to może się boją żeby je nie pogwałcili więc każą samochodami jeździć?

- (2014-01-18 21:31:46)

Kamery monitoringu , jak je za ok. 1,5 roku wreszcie zamontują potwierdzą, że ten którego zaatakowąła lampa był z Pińczowa.

-Policja i Straż M - ruszcie się czasem w miasto! (2014-01-18 21:30:43)

Najpierw małolaty popiją w podwórku tam gdzie sklep z dywanami a potem ruszają na "podbój" rynku. Ryje drą na całe miasto a mundurowych jak zwykle ni ma... A potem się redaktor dziwi, że lampy porozwalane...

-osaosa (2014-01-18 20:36:13)

Tekst "artykułu" powala! ;D Ale cóż, można było się tego spodziewać, że buskie gnojstwo wracając z Terapii, Amnezji czy z pleneru, zdemoluje prędzej czy później te latarnie. I tak dziw, że fontanna ze światełkami tyle przeżyła!

-1 (2014-01-18 20:09:44)

uuuu widzę mgłę, podobno rano było słychać strzały. Znowu oni?

-Buszczanin (2014-01-18 20:00:35)

Po drugiej stronie parku jest rozbita lampa , wolno stojąca tylko niższa!
Istotnie tylko wykastrować i wystawić przy lampie!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry