swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

34 sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-06 11:17:48 (czytane: 42434)  Wersja do druku

30 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, przy ul. Mickiewicza, odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Na prośbę naszych czytelników retransmitujemy sesję w Ponidzie.TV.

Porządek XXXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Podczas sesji uchwalono budżet na rok 2014 - 16 radnych głosowało za, przeciw było 5 radnych, głosów wstrzymujących nie było.

 

Retransmisja sesji Rady Miejskiej dzisiaj (6 stycznia) o godzinie 14.00 w Telewizji Ponidzie.

 


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Zapraszamy do oglądania!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (183)
     

-.. (2014-01-03 14:41:50 - IP: ***.181.47.182)

Obecnego burmistrza to trzeba na taczkach wywieźć!!!!!!

-Do Admina (2014-01-03 13:57:24 - IP: ***49.0.205)

Proszę włączyć wyświetlanie IP -coś niespodziewanie duża grupa zwolenników obecnego burmistrza się pojawiła, podejrzewam, że te pochwały pisze jedna i ta sama osoba. Burmistrz prowadzi tzw buzzmarketing :)

-maluczki (2014-01-03 13:13:31 - IP: ***185.53.215)

Ja widze na stanowisku burmistrza dalej W.Sikore,jest dobrze a będzie jeszcze lepiej pod jego przewodnictwem ,tylko żeby ujadająca psiarnia dała mu szanse.

-xyz (2014-01-03 12:05:14 - IP: ***6.134.69)

Zwróc uwage ze PSS funkcjonuje a PKS ogłosił upadłośc zatem chyba nie każdy nadaje się na pewne stanowiska.ZB z pseudo profesorem Wąsowiczem na czele zostawiła sporo długu z którym Sikora i urzednicy jak wynika z sprawozdania powoli dają sobie rade. Pozostało jeszcze sporo czasu do wyborów i jesli tak dalej będą działac realizując konieczne zadania jednoczenie pomniejszajac dług jaki pozostał im w spadku to trzeba się bedzie zastanowić nad kolejną szansą dla tej ekipy.

- (2014-01-03 12:02:16 - IP: ***6.43.24)

Najlepszym burmistrzem byłby Czesław Siekierski. Miałby z Warszawy bliżej do Buska niż do Brukseli

- (2014-01-03 11:59:56 - IP: ***6.43.24)

A może prezes uzdrowiska ?

- (2014-01-03 11:23:48 - IP: ***.59.105.73)

Skoro obecnym burmistrzem jest były prezes PSS, to nic nie stoi na przeszkodzie aby następnym został obecny prezes PKS. Kadencja powoli dobiega końca, a z czegoś trzeba żyć.

- (2014-01-03 11:00:39 - IP: ***17.36.49)

JAK NIE WIESZ JAKIE -TO IDZ DO PANA SIKORY I NAPEWNO CI POWIE ,UWAZAM ZE TO MADRY CZLOWIEK I ROZMAWIA Z KAZDYM KTO GO O COS PYTA ,ROZMAWIA Z BIEDNYM I BOGATYM ,Z ŁADNYM I BRZYDKIM ,Z MLODYM I STARYM A NIE TAK JAK WASOWICZ GARDZIŁ LUDZMI,

- (2014-01-03 10:31:46 - IP: ***6.43.24)

A jakie studia skończył Sikora ? Jest magistrem czego ? Kto był jego promotorem ?

- (2014-01-03 10:13:39 - IP: ***.116.213.149)

Szanowni mieszkańcy miasta i gminy Busko-Zdrój zastanówcie się głęboko przy kolejnych wyborach do Rady Miejskiej,nie wybierajcie ludzi którzy wstydzą się swojego rodowego nazwiska,nazwiska które dał im ojciec,dziadek i pradziadek i całe pokolenie przed tym człowiekiem.Skoro był w stanie wyprzeć się swojego nazwiska i zmienić na inne bo się go wstydził/a uważam,że nazwisko było jak każde inne/ to co dopiero mówić o takim człowieku, jego lojalności i oddaniu dla społeczności lokalnej.

-xyz (2014-01-03 09:40:18 - IP: ***185.12.192)

Bladego strachu nie ma,ale wcale tez nie twierdze że Sikora jest dobrym włodarzem. Najlepszym wyjsciem dla nas mieszkanców według mnie było by gdyby stołek burmistrza objeła osoba nie partyjna mająca wizje i cel jaki chce osiągnąc.Nie bojąca się uderzyc w stół i wytykająca błedy jakie zostały popełnione i wyciągajaca konsekwencje po to choćby aby potem nie mówiono że to jej wina.Zastanawia mnie fakt dlaczego nie mogą ostrzej podyskutować na sesji wtedy wychodzą właśnie ciekawe rzeczy o których nie mamy pojęcia a są w jakiś sposób zamiatane pod dywan a dotyczą ważnych spraw i pieniedzy .Bo jesli wiedzę o pewnych wpadkach ma posiadać rada miasta pare osób z ich grona to cos jest nie tak.Ale cóz z biegiem lat jak widać w radzie utarło się ze nie robimy sobie na złość nie wytykamy błedów poklepujemy się i patrzymy przez palce przychylnym okiem.Bo przecierz jak wyjdą ciekawe sprawy to nas zaczną zozliczać pociądną do odpowiedzialności a co najgorsze nie wybiorą ponownie a to przecierz najważniejsze.Ale to moje zdanie i jeszcze jedno radnym powinno się być max dwie kadencje bo wtedy na swiatło dzienne wychodziły by pewne sprawy i pociaganie do odpowiedzialności a tak jest wzajemna adoracja byle do następnych wyborów

- (2014-01-03 09:37:31 - IP: ***6.150.81)

Radny Gajewski szczeka jak pies zamknięty w klatce i nie karmiony ze 3 tygodnie... Juz pokazał co potrafi jako burmistrz więc teraz tylko zaczepki na niskim poziomie mu pozostały. Niestety Panie Gajewski a raczej Panie Śledź, Panu już dziękujemy

-do poniżej (2014-01-03 09:16:35 - IP: ***.127.115.245)

Czy ktoś ich rozliczył z tego kibla bubla?

- (2014-01-03 08:50:38 - IP: ***171.193.114)

Nauczycielom i emerytom w radzie miejskiej stanowcze NIE.

- (2014-01-03 08:31:23 - IP: ***.158.217.239)

Haha przygladam się tej dyskusji i co widzę że blady strach padł na otoczenie obecnego burmistrza, czyli dni jego są policzone :-P zostało parę miesięcy i zegnajcie....

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry